MENU
Главная » 2015 » Декабрь » 15 » ІІ Відкритий чемпіонат м. Гола Пристань з баскетболу серед чоловіків сезону 2015–2016 року.
13:47

13 грудня 2015 року в Палаці Спорту м. Гола Пристань під егідою

Голопристанської міської федерації баскетболу «Чемпіон» відбувся ІІІ тур ІІ відкритого чемпіонату м. Гола Пристань з баскетболу серед чоловіків сезону 2015 –2016 року .

Результати ігор :

Група «А» ( дорослі)

«БК Цюрупинськ» – с. Нова Збур’ївка 35:28

БК Гопри" м. Гола Пристань – БК Буревестник 59:31

БК Буревестник ( Херсон + Н. Збур’ївка ) – Гопри – 2 м. Гола Пристань 52:54

Відбулися чергові цікаві ігри ІІІ туру чемпіонату в групі «А». Відкривали тур чемпіони минулорічної першості БК Цюрупинськ та молода, оновлена команда з с. Нова Збур’ївка. Те, що до кожної команди в нашій першості потрібно ставитись з повагою до суперника , команда з с. Нова Збур’ївка привчила нас з першого туру. І ось сьогодні це відчув на собі наш чемпіон. Проте свідчить рахунки чвертей між командами 8:8, 14:11, 20:16. І тільки в четвертій чверті за рахунок досвіду БК Цюрупинськ вирвали перемогу у амбіційних суперників.

Друга гра відбувалася між віце-чемпіоном БК Гопри та командою з претензіями на чемпіонство БК Буревестник ( Херсон + Н. Збур’ївка ). Дуже симпатична команда , складена з студентів с. Н. Збур’ївка та м. Херсон, намагалася чинити опір господарям майданчику лише першу чверть ( 9:7), але нажаль поки що ( сподіваємось) в команді є тільки яркі особистості, дійсно командних дій , які приносили би результат, наразі ми сьогодні не побачили. Але будемо вірити, що хлопці зіграються між собою, та в наступних турах складуть пристойну конкуренцію у розподілі призових місць чемпіонату.

Фінальною грою туру стала гра все того ж БК Буревестник ( Херсон + Н. Збур’ївка ) та знову ж командою з м. Гола Пристань «Гопри - 2», яка тур від туру справляє дуже пристойне враження . Звичайно, команда БК Буревестник ( Херсон + Н. Збур’ївка ) більш досвідчена, технічна та тактично більш грамотна команда, але хлопці з «Гопри - 2» за рахунок великого бажання, шаленої самовіддачі та фортуни, зробили першу сенсацію чемпіонату в драматичному фінальному відрізку обіграли БК Буревестник з рахунком 54:52.

Турнірне становище після ІІІ турів :

Група «А»

1."БК Гопри" м. Гола Пристань – 6 очок ( різниця м'ячів + 94)

2. БК Цюрупинськ - 6 очок ( РМ +21)

3.с. Нова Збур'ївка – 4 очки ( РМ – 39 )

4. Гопри - 2 м. Гола Пристань - 4 очки (РМ – 42 )

5. БК Буревестник( Херсон + Нова Збур’ївка) - 3 очка ( РМ – 31 )

6. ДЮСШ Каланчак - 1 очко після 1 гри ( РМ – 1 )

Група «Б»

1. ДЮСШ Каланчак – 4 очки після ( РМ + 18)

2. Голопристанська гімназія – 3 очка ( РМ + 14)

3. «Чемпіон 99» ( дівчата) – 3 очка ( РМ – 6 )

4. Голопристанська зош №1 – 3 очка ( РМ +6)

5. «Чемпіон 2003» ( юнаки) – 2 очка ( РМ – 32)

Список персонального набору очок гравцями

кожної з команд після 2 турів :

Група «А»

1. Булюк І. ( БК Гопри) – 66 очок ( 22.0 за гру)

2.Черниш О. ( БК Гопри) – 55очок ( 18.3)

3. Корнієнко ( Гопри -2 ) – 45 очок ( 15.0)

4. Тарасов А. ( Цюрупинськ) – 41 очко ( 13.7)

5. Кім Р. ( Нова Збур'ївка) – 41 очко ( 13.7)

6. Виноград М. ( Буревестник) – 40 очок ( 13.3)

7. Сокальський В. ( БК Гопри) – 37очок ( 18.5)

8. Кравченко П. ( Цюрупинськ) – 20 очок ( 10.0)

9. Малютін М. ( Нова Збур'ївка) – 17 очок ( 5.7)