MENU
Главная » 2017 » Май » 13 » 6-й тур другого етапу Чемпіонату України з баскетболу серед команд дівчат 2000 року народження
09:25
6-й тур другого етапу Чемпіонату України з баскетболу серед команд дівчат 2000 року народження

Відбулися чергові ігри останього VІ туру другого етапу у поточному чемпіонаті України Всеукраїнської юнацької баскетбольної ліги - 2000 року народження проводили VІ тур ІІ етапу змагань у м. Дніпро з 4 по 7 травня 2017 року.
Матчі проходили у залі СДЮСШОР №5 на протязі чотирьох днів.
Команда «Чемпіон – Таврійська Зірка » м. Гола Пристань 2000 р.н. зустрічалася з командами групи "А" ТІМ-СКУФ ( Київ), Полісяночка
( Житомир), СДЮСШОР - 2 ( Полтава), ДЮСШ 2 ( Івано-Франківськ).
В перший же день туру наша команда зустрічалася з командою "Полісяночка" м. Житомир. Дуже важлива гра ( та й принципова насамперед) для нашої команди гра закінчилася з рахунком 48:41 на користь наших дівчат.
Рівна гра, нервова, принципова, напружена, з перевагою однієї, то іншої команди принесла драматичний фінал гри . «Чемпіон – Таврійська Зірка » м. Гола Пристань - Полісяночка ( Житомир) 48:41 ( 9:12; 12:10; 17:8;10:11) і наша команда здобуває тактичну перемогу в дуже непростій грі.
Друга гра нашої команди видалася теж цікавою проти команди СДЮСШОР - 2 ( Полтава) наші дівчата знову дали справжній бій , про що свідчить рахунок по першим двум чвертям ( 21:14, 13:12, ) та на жаль поступившись в підсумку.
«Чемпіон – Таврійська Зірка » (Гола Пристань) - ДЮСШ 2 ( Івано-Франківськ) 20:0. В останій день туру ми поступилися чинному лідеру змагань( на той момент) команді ТІМ-СКУФ ( Київ).
Таким чином, наша команда здобуває 5 перемогу та набирає 25 очок та займає 5 поточне місце у чемпіонаті.
За результатами останього туру наша команда потрапила до фіналу та в іграх плей-оф стартуватиме у фіналі з 5 позиції проти команди СДЮСШОР - 2 ( Полтава)
Повний календар фіналу ЧЕМПІОНАТА УКРАЇНИ ВЮБЛ- 2000 р.н. м. Дніпро
18 травня
1 СДЮСШОР-5 - ДВУФК ( Дніпро) - ДЮСШ 2 ( Івано-Франківськ)
2. КСЛІ ТІМ-СКУФ ( Київ) -«Чемпіон – Полісяночка ( Житомир)
3. СДЮСШОР ім. Б. Д. Літвака ( Одеса)-ТІРАС ( Белгород-Д)
4. СДЮСШОР-2 ( Полтава) - ЧЕМПІОН-ТАВРІЙСЬКА ЗІРКА (Гола Пристань)
19 травня
Ігри за 5-8 місця :
Переможений 1 - Переможений 4
Переможений 2 - Переможений 3
Ігри за 1-4 місця :
Переможець 1 - Переможець 4
Переможець 2 - Переможець 3
20 травня
Гра за 7-8 місця
Гра за 5-6 місця
Гра за 3-4 місця
Гра за 1-2 місця
Вітаємо нашу команду та бажаємо перемог нашим командам у фіналі !!!

Просмотров: 39 | Добавил: gopri-sport | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
avatar