MENU
Главная » 2018 » Ноябрь » 5 » Баскетбольні зустрічі
13:39
Баскетбольні зустрічі

28 жовтня 2018 року у м. Гола Пристань у Палаці Спорту Голопристанського міського Центру «Спорт для всіх» відбулася товариська зустріч з баскетболу серед дівчат 2007/08 року народження та молодше. Турнір проводився з метою підготовки нашої команди «Чемпіон 07» м. Гола Пристань до стартового туру ЧУ ВЮБЛ ( молодша команда). До нас завітали команда Білозерської ДЮСШ ( с. Олександрівка). Формат змагань був дещо незвичайним, команди грали не чотири періоди по 10 хвилин, а шість по 10 хвилин, тим самим маючи можливість задіяти максимальну кількість гравців як однієї так і іншої команди. Незважаючи на такий експеримент гра видалася цікавою, інтригуючою , з цікавими комбінаціями та влучними кидками з різних дистанцій. В підсумку цього баскетбольного марафону, команда «Чемпіон 07» м. Гола Пристань здобула перемогу з рахунком 57:55 над командою Білозерської ДЮСШ ( с. Олександрівка).

Найрезультативнішими гравцями команд стали Кулеба Альбіна та Демченко Сніжана. Кращими гравцями було визнано Сидоренко Олександру та Ходовицьку Ганну.

Вітаємо наших дівчат та бажаємо перемог у Чемпіонаті України ВЮБЛ !!!