MENU
Главная » 2018 » Ноябрь » 12 » Чемпіонат України з баскетболу
14:58
Чемпіонат України з баскетболу

Наша молодша дівоча команда «Чемпіон 07» м. Гола Пристань розпочала свій шлях у Чемпіонаті України ВЮБЛ сезону 2018/19 серед дівчат 2007 р.н. та молодше. Група «В» проводила свій тур у м. Одеса 9-11 листопада 2018 року у спортивній залі СДЮСШОР ім. Б.Літвака. Суперниками нашої команди були СДЮСШОР ім. Б.Літвака ( Одеса) та КЗ « ЗОДЮСШ ЗОР» ( Запоріжжя). Гра проти спеціалізованих шкіл (спортивні ліцеї інтернати та школи олімпійського резерву) завжди насторожує та вимагає більш психічної підготовки. Перед іграми результат матчів І туру ВЮБЛ серед дівчат 2007р.н. 9 -11.11.2018 для наших дівчат проти одеситок та запоріжанок був мабуть для всіх , окрім нашої команди, очевидним, бо важко рівнятися силами звичайній міській секції баскетболу( навіть не ДЮСШ), цілі які направлені на формування здорового способу життя та залучення молоді до регулярних занять фізичної культури й спортом. Коли діти тренуються у вільний від школи час, іноді пропускаючи навчально-тренувальні заняття через велику кількість завдання додому або відвідування репетиторів. Та цілі школи олімпійського резерву, де готують дітей до змагань за збірну країни, де тренування проходять два рази на день, графік шкільних занять складений під команду та ін. На таких суперників слід рівнятися. Але перша гра нашої команди с одеситками показала, що наші юні дівчата можуть на рівних грати з такими командами, про це свідчить результати перших двох чвертей 6:4 та 10:11 на нашу користь. Звичайно, для деяких наших дівчат це був перший великий досвід гри у баскетбол на такому високому рівні, перший виїзд у незнайомий зал, місто і т.д. Нажаль були помилки у третій чверті, які надолужить не вдалося у четвертій чверті та в підсумку вони і зіграли важливу роль на підсумковий рахунок матчу. Прикра поразка 32:19 при досить непоганій грі. Друга зустріч була проведена проти команди м. Запоріжжя. Відпочивши та зробивши аналіз над помилками, наші дівчата з перших хвилин матчу захопили ініціативу, постійно грали агресивно у захисті та швидко проводили свої атаки на кошик суперника. Команда діяла як один механізм, який постійно розганяла капітан команди Кулеба Альбіна ( за гру вона набрала 26 очок). Вона і здійснила перелом гри, вивела свою команду на 5 очків вперед. Але треба відмітити командні дії наших гравців, які билися до останньої секунди матчу і фортуна віддячила нашим дівчатам переможним результатом 38:35. Перша перемога в І турі всеукраїнських змагань. Наші дівчата з гідністю представляли наше маленьке містечко в іграх з командами Одеси та Запоріжжя. Вітаємо нашу команду «Чемпіон 07» з першою перемогою та бажаємо продовжувати радувати перемогами своїх батьків та вболівальників та гідно представляти наше місто на Чемпіонаті України серед дівчат 2007 р.н.

Просмотров: 497 | Добавил: gopri-sport | Рейтинг: 5.0/1