MENU
Главная » 2018 » Февраль » 20 » Чемпіонат України з боксу
09:50
Чемпіонат України з боксу

З 12 по 18 лютого 2018 року в м. Бердянськ проходив чемпіонат України з боксу серед юнаків 2004-23005 років народження. В змаганнях прийняли участь 259 спортсменів з усіх областей України. Місто Голу Пристань представляли вихованці міського Центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Кириченко Кирило, Григораш Денис та Шульга Валерій. Наші хлопці показали хороший бокс, провели красиві та видовищні бої, продемонстрували стійкий характер и целеспрямованність. В чемпионаті брали участь кращі із кращих за результатами регіональних турнірів. За результатами змагань Валерій Шульга у вісовій категорії +90кг у першому бою одержав перемогу над представником Житомирської області Аміном Губадовим. У фінальному бою наш спортсмен одноголосним рішенням судей одержав перемогу над представником м. Дніпро Даніілом Гребенником і завоював золоту медаль змагань та став чемпіоном з боксу серед юнаків. Тепер він буде готуватися до участі у чемпіонаті європи з боксу. Денис Григораш посів третє місце чемпіонату. Вітаємо наших юних боксерів і бажаємо їм подальших перемог!

Просмотров: 572 | Добавил: gopri-sport | Рейтинг: 0.0/0