MENU
Главная » 2015 » Ноябрь » 2 » Команда "Чемпіон" прийняла участь в Чемпіонаті України по баскетболу
12:54
Команда "Чемпіон" прийняла участь в Чемпіонаті України по баскетболу
Вперше у своєї історії в Чемпіонаті України 2015/2016 року Всеукраїнської Юнацької Баскетбольній Лізі за своїм віком 1999-2000 р.н та 2002-2003 р.н. братимуть участь дівчата нашої команди "Чемпіон" м. Гола Пристань Херсонської області. Отже, наші старші дівчата 25-28 жовтня 2015 року в м. Дніпропетровськ у міському Палаці Спорту СДЮСШОР №5 відкривали І тур Всеукраїнської Юнацької Баскетбольній Лізі за своїм віком 1999-2000 р.н . Наша команда за волею жереба опинилася в групі «Б», де нашими суперницями були господарі майданчику СДЮСШОР № 5 ДВУФК Дніпропетровськ 1999 р.н.( срібні призери минулого сезону), команда СДЮШОР №2 (Полтава) та команда «ТІРАС » (Білгород-Дністровський) . На протязі трьох днів команди нашої групи грали матчі між собою. Відкривав тур матч нашої команди з господарями майданчику СДЮСШОР № 5. Звичайно, наші дівчата розуміли проти кого вони будуть грати та налаштовувались дати бій. Але треба відмітити, що на сьогодні рівень дівчат з м. Дніпропетровськ набагато сильніше нашої команди, що в підсумку, вилилося в поразку нашої команди. На другий ігровий день на нас чекала зустріч з командою СДЮШОР №2 (Полтава). Чи то ранній початок гри ( 8-30 ранку), чи то велике хвилювання та недостатня адаптація до залу та освітлення, паркету зробили свою справу. Наша команда дуже довго прокидалась та провалила перші дві чверті зустрічі, але в перерві матчу все таки прокинулась , та як кажуть «повернулась в гру», вигравши третю та четверту чверті матчу. На жаль, це не допомогло здобути перемогу, та ми поступилися з різницею 14 очок. Третій ігровий день наша команда грала з командою «ТІРАС » (Білгород-Дністровський, Одеська область), яка давно ( близько 5 років) грає одним складом не тільки в Чемпіонаті України, але є учасником міжнародних змагань різного рівня. Наша команда проявила бійцівський характер, волю до перемоги, технічну та тактичну виучку, але дівчата з Одеської області були все ж сильнішими. Незважаючи на результати І туру Чемпіонату України ( адже тільки пройшов І тур ), наші дівчата займають 7 позицію в турнірній таблиці ВЮБЛ 1999 р.н., продовжують готуватись до матчів ІІ туру в м. Полтава , набувають з кожною грою безцінний досвід гри в баскетбол проти дуже сильних суперників. Звичайно, зараз треба підтримати нашу команду , адже наша команда представляє не тільки наше місто , але всю Херсонську область на Чемпіонаті України ( причому вперше) . Голопристанська міська федерація баскетболу «Чемпіон» висловлюють щиру подяку всім не байдужім любителям баскетболу за активну участь у підготовці та виїзду команди на змагання у м. Дніпропетровськ. Без поразок немає перемог і ми всі віримо , що вони прийдуть незабаром до нашої команди на такому високому рівні !
Просмотров: 776 | Добавил: gopri-sport | Рейтинг: 0.0/0