MENU
Главная » 2017 » Сентябрь » 23 » Першість Херсонської області з футболу серед команд юнаків 2006/2007 р.н.
16:30
Першість Херсонської області з футболу серед команд юнаків 2006/2007 р.н.

23 вересня 2017 року в м.Гола пристань, на міському стадіоні "Дніпровець", пройшли ігри 1 та 2 туру першості Херсонської області з футболу в 1 групі серед команд юнаків 2006/2007  років народження.

Результати ігор:

  9.00 «Кристал-2» - «Кристал-1»-перенесено          «Динамо-Дар’ївка» - ФК «Гопри» 0-3

9.40 «Оле         9.40  "Олешшя» - «Шумен» 4-1                               «Джарилгач» - «Освіта2006» 0-6      

   10.20  «Дніпро» - «Освіта2007» 1-2                          «Херсон» - «Херсон №47» 3-1

2 тур 23.09.2017 року

11.00 ФК «Гопри» - «Кристал-2»-перенесено            «Кристал-1» - «Шумен»-перенесено

11.40 «Динамо-Дар’ївка» - «Освіта2006» 0-4             «Олешшя» - «Освіта2007» 0-1

12.00 «Джарилгач» - «Херсон-47» 1-2                          «Дніпро» - «Херсон» 1-7

 1

Наступні ігри відбудуться 30.09.2017 року в м.гола Пристань на міському стадіоні "Дніпровець". Початок ігор о 9.00.

Розклад ігор першості Херсонської області з футболу серед команд юнаків 2006/2007 років народження

1 тур 23.09.20017 року

9.00 «Кристал-2» - «Кристал-1» «Динамо-Дар’ївка» - ФК «Гопри»

9.40 «Олешшя» - «Шумен» «Джарилгач» - «Освіта2006»

10.20 «Дніпро» - «Освіта2007» «Херсон» - «Херсон №47»

2 тур 23.09.2017 року

11.00 ФК «Гопри» - «Кристал-2» «Кристал-1» - «Шумен»

11.40 «Динамо-Дар’ївка» - «Освіта2006» «Олешшя» - «Освіта2007»

12.00 «Джарилгач» - «Херсон-47» «Дніпро» - «Херсон»

3 тур 30.09.2017 року

9.00 «Кристал-2» - «Шумен» «Гопри» - «Освіта2006»

9.40 «Кристал-1» - «Освіта2007» «Динамо-Дар’ївка» - «Херсон№47»

10.00 «Олешшя» - «Херсон» «Джарилгач» - «Дніпро»

4 тур 30.09.2017 року

10.40 «Освіта2006» - «Кристал-2» «Шумен» - «Освіта2007»

11.00 «Гопри» - «Херсон№47» «Кристал-1» - «Херсон»

11.40 «Динамо-Дар’ївка» - «Дніпро» «Олешшя» - «Джарилгач»

5 тур 07.10.2017 року

9.00 «Кристал-2» - Освіта2007» «Освіта2006» - Херсон№47»

9.40 «Шумен» - Херсон» «Гопри» - Дніпро»

10.00 «Кристал-1» - Джарилгач» «Динамо-Дар’ївка» - Олешшя»

6 тур 07.10.2017 року

10.40 «Херсон№47» - «Кристал-2» «Освіта2007» - «Херсон»

11.00 «Освіта2006» - «Дніпро» «Шумен» - «Джарилгач»

11.40 «Гопри» - «Олешшя» «Кристал-1» - Динамо-Дар’ївка»

 

 

 

 

7 тур 14.10.2017 року

9.00 «Кристал-2» - «Херсон» «Херсон№47» - «Дніпро»

9.40 «Освіта2007» - «Джарилгач» «Освіта2006» - «Дніпро»

10.00 «Шумен» - «Динамо-Дар’ївка» «Гопри» - «Кристал-1»

8 тур 14.10.2017 року

10.40 «Дніпро» - «Кристал-2» «Херсон» - «Джарилгач»

11.00 «Херсон №47» - «Олешшя» «Освіта 2007» - Динамо-Дар’ївка»

11.40 «Освіта 2006» - «Кристал-1» «Шумен» - «Гопри»

9 тур 21.10.2017 року

9.00 «Кристал-2» - Джарилгач» «Дніпро» - Олешшя»

9.40 «Херсон» - «Динамо-Дар’ївка» «Херсон №47» - «Кристал-1»

10.00 «Освіта 2007» - «Гопри» «Освіта 2006» - Шумен»

10 тур 21.10.2017 року

10.40 «Олешшя» - «Кристал-2» «Джарилгач» - Динамо-Дар’ївка»

11.00 «Дніпро» - «Кристал-1» «Херсон» - «Гопри»

11.40 «Херсон №47» - «Шумен» «Освіта 2007» - «Освіта 2006»

11 тур 28.10.2017 року

9.00 «Кристал-2» - «Динамо-Дар’ївка» «Дніпро» - «Шумен»

9.40 «Джарилгач» - «Гопри» «Олешшя» - «Кристал-1»

10.00 «Херсон» - «Освіта 2006» «Херсон №47» - «Освіта 2007»

 

 

 

 

Голова ГМФФ                                                        Бурковський О.Г.

9.00 «К       

00 «Кр

Просмотров: 309 | Добавил: gopri-sport | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar