MENU
Главная » 2018 » Октябрь » 10 » "Золота осінь 2018" Баскетбол.
08:55
"Золота осінь 2018" Баскетбол.

6 жовтня 2018 року у м. Гола Пристань Палаці Спорту Голопристанського міського центру «Спорт для всіх» відбувся щорічний традиційний турнір з баскетболу серед дівчат 2002/2004 року народження та молодше. Турнір проводився з метою підготовки наших команд «Чемпіон» м. Гола Пристань до ІІ туру ЧУ ВЮБЛ ( старша команда) та старту у регіональному ЧУ ВЮБЛ ( молодша команда). До нас завітали команди ДЮСШ Первомайськ Миколаївської області. Формат змагань був дещо незвичайним, команди грали не чотири періоди по 10 хвилин, а шість по 10 хвилин зі зміною п’ятірок ( старші та молодші). Незважаючи на такий експеримент ігри видалися цікавими, інтригуючи ми, з цікавими комбінаціями та влучними кидками з різних дистанцій. В підсумку цього баскетбольного марафону, команди «Чемпіон» м. Гола Пристань здобули перемогу з рахунком 62:51 над командами ДЮСШ Первомайськ та здобули кубок «Золота Осінь 2018». Найрезультативнішими гравцями наших команд стали Міронова Світлана( старша команда) та Кулеба Альбіна ( молодша команда).

Вітаємо наших дівчат та бажаємо перемог у Чемпіонаті України ВЮБЛ !!!