MENU
Главная » 2016 » Январь » 25 » 10 тур 6-го відкритого чемпіонату м.Гола Пристань по футзалу
13:09
10 тур 6-го відкритого чемпіонату м.Гола Пристань по футзалу

23.01.2016 року відбувся 10 тур передостаннього перед фінальними іграми  6-го Відкритого чемпіонату м.Гола Пристань по футзалу. У цьому турі в першій грі один із лідерів чемпіонату команда «Соценко» не відчула супротиву суперника від команди «Цюрупинськ» 14-2. У другій грі зустрілися команди «Старт» і «Солдатське». Якщо для цюрупинчан гра мала важливе турнірне становище, то команда «Солдатське» знаходилась у кінці турнірної таблиці і як наслідок, більш мотивований «Старт» одержав перемогу з рахунком 7-0. У третій грі зустрілися команди, які претендують на потрапляння у першу шестірку - «Лідія» і «Чорноморець». Гра була видовищною і проходила в упертій боротьбі. Перший тайм закінчився з рахунком 2-1 на користь новомиколаївців. У другому таймі більш опитні футболісти «Лідії» не тільки зберегли свою перевагу, але й довели результат до переможного 6-3. У наступних іграх «Вікторія» була сильнішою за «Легіон» 13-2, а «Фермер» переміг «Рятівника» з рахунком 21-5. Закривали тур лідери чемпіонату перше і друге місця «Гопри» і «Ветеран». Ніхто не хотів поступатися, що і відобразилося на грі та результаті. У рахунку вели спочатку «Гопри» після першого тайму, потім у другому таймі 2-1 повів «Ветеран». Під кінець другого тайму 3-2 «Гопри» і у кінцевому підсумку 3-3, що дало можливість ФК «Гопри» залишитися на першому місці. 

Результати ігор:

         1. Цюрупинськ (м.Цюрупинськ) - Соценко (с.Ул’янівка Скадовського району) 2-14;

         2. Солдатське (с.Нововолодимирівка Голопристанського району) - Старт (м.Цюрупинськ)  0-7;

         3. Лідія (с.Новомиколаївка Скадовського району) – Чорноморець (с.Новофедорівка Голопристанського району) 6-3;

         4. Вікторія (с.Бехтери Голопристанського району) - Легіон (с.Таврійське Голопристанського району) 13-2;

         5. Фермер (с.Чулаківка Голопристнського району) - Рятівник (м.Гола Пристань) 21-5;

          6. Гопри (м.Гола Пристань) – Ветеран (м.Гола Пристань) 3-3;

Турнірна таблиця:

  1. Гопри – 28оч;
  2. Ветеран – 25оч;;
  3. Соценко – 24оч;
  4. Фермер – 18оч;
  5. Лідія – 18оч;
  6. Вікторія – 15оч;
  7. Старт – 15оч;
  8. Чорноморець – 13оч;
  9. Солдатське – 7оч;
  10. Рятівник – 6оч;
  11. Цюрупинськ – 4оч;
  12. Легіон – 1оч.

Бомбардири команд:

  1. Александров Олександр - 4;
  2. Венгер Роман – 7;
  3. Кобзарь Сергій – 2;
  4. Бабаян Михайло – 1;
  5. Сокол Володимир – 3;
  6. Набока Костянтин – 3;
  7. Набока Сергій – 5;
  8. Чунтонов Костянтин – 2;
  9. Черкасов О. – 5;
  10. Сухін Р. – 2;
  11. Свиридов А. – 2;
  12. Максимович Михайло – 12;
  13. Молокуцький Олександр – 7;
  14. Шевкун Андрій – 6;
  15. Панін Костянтин – 25;
  16. Коваленко Дмитро – 3;
  17. Мерзлікін Данило – 2;
  18. Яковенко Олександр – 3;
  19. Шишков Сергій – 5;
  20. Дворецький Олександр -2;
  21. Заруба Василь – 2;
  22. Камінський Василь – 13;
  23. Семенов Сергій – 1;
  24. Голубенко Олександр – 1;
  25. Кривошейкин Євген –3;
  26. Кравченко Павло – 3;
  27. Задорожній Віталій – 7;
  28. Зорін Олександр – 6;
  29. Рознюк Олександр – 3;
  30. Нестеренко Віталій – 8;
  31. Кость Василь – 10;
  32. Гливий Іван – 13;
  33. Мартиросян Арам – 3;
  34. Червоненко Генадій – 3;
  35. Чорний Іван – 7;
  36. Петровський Євген – 2;
  37. Мар’євич Сергій – 5;
  38. Лактіонов Олександр – 1;
  39. Лясковець Вадим – 1;
  40. Червоненко Андрій – 2;
  41. Заруба Максим – 4;
  42. Бурковський Олександр –9;
  43. Ханзадян Андранік – 1;
  44. Кравцов Сергій – 4;
  45. Сидоренко Сергій – 1;
  46. Бойко Андрій – 2;
  47. Солов’єв Олександр – 14;
  48. Татарін Віктор – 8;
  49. Жозей Олександр – 1;
  50. Бешенець К. – 15;
  51. Лебідь Роман – 4;
  52. Грецький Ігор – 1;
  53. Бабаян Томас – 4;
  54. Марченко Іван – 19;
  55. Бурковський Денис – 15;
  56. Вихорь Олександр – 2;
  57. Хусаінов Олександр – 9;
  58. Кучерявий Микола – 9;
  59. Остапенко Олег – 2;
  60. Бевзюк Валентин – 6;
  61. Март’янов Євген – 8;
  62. Пахотін Є. – 2;
  63. Тарасов Є. – 1;
  64. Набока Валенктин – 3;
  65. Соколовський Антон – 8;
  66. Молокуцький Дмитро – 2;
  67. Ветеневич Генадій – 2;
  68. Жиганов Дмитро – 7;
  69. Бойчук Богдан – 10;
  70. Бабаян Ордо – 3;
  71. Лиховид Олександр – 7;
  72. Кравченко Микола – 6;
  73. Копцевич Іван – 17;
  74. Кравченко Сергій – 17;
  75. Масалов Анатолій – 26;
  76. Гусев Віталій – 6;
  77. Солов’єв С. – 3;
  78. Помигалов Л. – 3;
  79. Голубенко Андрій – 2;
  80. Кица Олег – 2;
  81. Гуральський Олександр – 2;
  82. Афанасьєв Ігор – 5;
  83. Жиганов Дмитро – 4;
  84. Усуян Юрій – 5;
  85. Сушко Михайло -  4;
  86. Червоненко Геннадій – 2;
  87. Петровський Євген – 2;
  88. Петровський Сергій – 1;
  89. Ісаков Ілля – 6;
  90. Височенко А. – 2;
  91.  Муховозов А. – 2;
  92. Снітко С. – 1;
  93. Зайцев Віталій –4;
  94. Кравченко Артем – 1;
  95. Масалов Ілля – 1;
  96. Фальковський Євген – 2;
  97. Блакитний Олександр – 7;
  98. Золотаревський Олександр – 7;
  99. Радченко Денис – 2;
  100. Нестеренко Віталій – 2;
  101. Антонов Євген –5;
  102. Козловець В. – 3;
  103. Сухацький Іван – 6;
  104. Гуйва Владислав – 3;
  105. Соковець Дема – 1;
  106. Шломченко Ігор – 3;
  107. Сінгаєвський – 3;
  108. Кульчиховський О. – 4;
  109. Шаріфов Анатолій – 1;
  110. Терент’єв Михайло – 2;
  111. Білозеров Олександр – 1;
  112. Семенов Володимир – 1;
  113. Кардавар Максим – 1;
  114. Бабаєв Ігор – 1;
  115. Заварихін Сергій – 2;
  116. Милий Антон – 1;
  117. Копцевич Валентин – 2;
  118. Середа Олександр – 5;
  119. Ткаченко Сергій – 3;
  120. Сидельников О. – 2;
  121. Кучер Віталій – 3;
  122. Сальник Роман – 2;
  123. Гаркуша Віктор – 1;
  124. Бурлов – 1.

Попередження:

  1. Венгер Р. «Солдатське» - ж/к;
  2. Набока К. «Рятівник» - ж/к;
  3. Бабаян Т. «Солдатське» -ж/к;
  4. Загоруйко О. «Гопри» - ч/к;
  5. Семенов В. «Легіон» - ж/к;
  6. Набока С. «Рятівник» - ж/к;
  7. Сокол В. «Рятівник» - ж/к;
  8. Лясковець В. «Легіон» - ж/к;
  9. Сухин Р. «Чорноморець» - ж/к;
  10. Молоукуцький О. «Цюрупинськ» - ж/к;
  11. Венгер П. «Солдатське » - ж/к;
  12. Набока В. «Рятівник» - ж/к;
  13. Колінько А. «Гопри» - ж/к;
  14. Горлов В. «Ветеран» - ч/к;
  15. Семенов В. «Легіон» - ж/к;
  16. Марченко І. «Фермер» - ж/к;
  17. Усуян Ю. «Фермер» - ж/к;
  18. Гаркуша В. «Лідія» - ж/к;
  19. Кульжковський О. «Соценко» - ж/к;
  20. Ткаченко С. «Соценко» - ж/к;
  21. Гливий І. «Лідія» - ж/к;
  22. Бойко О. «Цюрупинськ» - ж/к;
  23. Петровський Є. «Лідія» - ж/к;
  24. Гаркуша В. «Лідія» - ч/к;
  25. Радченко В. «Ветеран» - ж/к;
  26. Бабаян М. «Солдатське» - ж/к;
  27. Венгер Р. «Солдатське» - ж/к;
  28. Фальковський Є. «Соценко» - ж/к;
  29. Мар’євич С. «Лідія» - ж/к;
  30. Бойчук Б. «Гопри» - ж/к;
  31. Гливий І. «Лідія» - ж/к;
  32. Марченко І. «Фермер» - ж/к;
  33. Пахотін Є. «Старт» - ж/к;
  34. Набока В. «Рятівник» - ж/к;
  35. Шишков С. «Легіон» - ж/к;
  36. Черкасов О. «Черноморець» - ж/к;
  37. Сухін Р. «Черноморець» - ж/к;
  38. Бешенець К. « Чорноморець» - ж/к;
  39. Радченко Д. «Ветеран» - ж/к;
  40. Лиховид О. «Вікторія» - ж/к;
  41. Сальник В. «Вікторія» - ж/к;
  42. Солов’єв О. «Старт» - ж/к;
  43. Гливий І. «Лідія» -ж/к;
  44. Масалов А. «Соценко» - ж/к;
  45. Панін К. «Гопри» - ж/к;
  46. Бурковський Д. «Гопри» - ж/к;
  47. Зайцев В. «Соценко» - ж/к;
  48. Обертас Є. «Старт» - ж/к;
  49. Рознюк О. «Старт» - ч/к;
  50. Заруба В. «Легіон» - ж/к;
  51. Бабаян О. «Солдатське» - ж/к;
  52. Петровський Є. «Лідія» - ж/к;
  53. Помігалов Л. «Ветеран» - ж/к;
  54. Бурковський Д. –  ж/к.

 

Просмотров: 366 | Добавил: gopri-sport | Рейтинг: 5.0/2
Всего комментариев: 0
avatar