MENU
Главная » 2015 » Декабрь » 7 » 2-й тур Чемпіонату України з баскетболу у м. Миколаїв серед дівчат 2002 р.н.
10:26
2-й тур Чемпіонату України з баскетболу у м. Миколаїв серед дівчат 2002 р.н.
Відбулись матчі другого туру в Чемпіонаті України з баскетболу (Всеукраїнська Юнацька Баскетбольна Ліга) серед дівчат 2002 року народження. Голопристанська команда "Чемпіон" грала в м. Миколаїв . Матчі проходили з 3 по 5 грудня в спортивному комплексі «Надія» . Після першого туру змагань, який проходив у листопаді в м. Бердянськ , наші дівчата набралися досвіду, якого дуже бракувало при участі в таких змаганнях . В результаті команда дівчат «Чемпіон» м. Гола Пристань у всіх, без виключення, матчах другого туру чинили гідний опір провідним командам і старанно боролися за перемогу до самої фінальної сирени. У перший день змагань 3 грудня наша команда потрапила під «каток» команди СДЮСШОР-5 м. Дніпропетровська . Не дивлячись на велику різницю в класі, наші дівчата не розклеїлись , билися за перемогу. 4 грудня наші дівчата грали з командою СДЮСШОР м. Бердянськ. Боротьба із самого початку протікала зі змінним успіхом. Суперники спершу вирвалися уперед, виграли першу чверть 12:4. Далі знов пішли "баскетбольні гойдалки" і нажаль, наших дівчат не вистачило на дві останні чверті, команда з Бердянську зуміла довести свою перевагу. У завершальний день ІІ туру наші дівчата зустрілися з командою - господарем "СДЮСШОР № 4" з м. Миколаєва. Боротьба із самого початку протікала зі змінним успіхом. Тренерський штаб нашої команди вніс суттєві корективи в гру наших дівчат, психологічно дівчата підійшли до цієї гри налаштованими тільки на перемогу. З перших секунд гри наша команда володіла перевагою на майданчику та виграла перші дві чверті гри 19:18. У другій половині матчу наші дівчата додали у швидкості і закономірно, вдруге поспіль, обіграли дівчат з м. Миколаїв з рахунком 41:32. За підсумками ІІ туру ВЮБЛ можна сміливо стверджувати, що наша команда «Чемпіон» м. Гола Пристань " прогресує від туру до туру. Особливо можна виділити за об'єктивними показниками Жигадло Вікторію, Зуйкову Дарину, які набирали у середньому по 10 очок за гру і Машталер Анастасію та Вьюн Оксану, які робили по 7.8 підбирань за гру. За результатами ІІ турів ВЮБЛ наша команда продовжує свій шлях у чемпіонаті на третьому місці у своїй групі, маючи в активі 8 очок ( 2 перемоги та 4 поразки) та крок за кроком набуває досвіду та впевнено починає виглядати на тлі майстровитих суперниць . Попереду у нашої команди ще 6 ігор, але вже зараз можна сміливо стверджувати, що дівчата достойно презентують наше місто , вітаємо наших дівчат з другою перемогою в чемпіонаті та бажаємо нових успіхів !
Просмотров: 698 | Добавил: gopri-sport | Рейтинг: 5.0/1