MENU
Главная » 2015 » Ноябрь » 30 » 2-Й Відкритий чемпіонат м. Гола Пристань з баскетболу серед чоловіків 2015-2016 років
11:23
29 листопада 2015 року в Палаці спорту м. Гола Пристань під егідою Голопристанської міської федерації баскетболу «Чемпіон» відбувся старт (І тур) ІІ відкритого чемпіонату м. Гола Пристань з баскетболу серед чоловіків сезону 2015 –2016 року . Відкрита першість м. Гола Пристань з баскетболу серед чоловіків проводиться другий рік поспіль з метою розвитку та популяризації баскетболу в загальноосвітніх навчальних закладах , підвищення масовості баскетболу в нашому місті та за його межами, пропаганди здорового способу життя. Відкрита першість м. Гола Пристань з баскетболу представлена з 11 команд : група «А» команда БК Цюрупинськ, БК Гопри, Буревестник ( Херсон) , Гопри-2, ДЮСШ Каланчак ( дорослі), с. Нова Збур’ївка. група «Б» : Голопристанської гімназії, Голопристанської ЗОШ № 1, ДЮСШ Каланчак ( юнаки), команди міської федерації баскетболу «Чемпіон 99» ( дівчата) та команда «Чемпіон 2003» ( юнаки) На урочистій церемонії відкриття чемпіонату були присутні шановні гості : міський голова Бабич О.В., начальник відділу освіти, молоді та спорту Чуприна Л.М., заступник начальника відділу освіти, молоді та спорту Таран О.В., директор міського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Бурковський О.Г. Отже , команди розпочали свій шлях до п’єдесталу з І туру, який зразу подарував кілька сенсацій. Ігровий день розпочинали команди групи «Б» ДЮСШ Каланчак та Голопристанської гімназії. Боротьба із самого початку протікала зі змінним успіхом. Господарі спершу вирвалися уперед, але виграли першу чверть 12:8. Далі знов пішли "баскетбольні гойдалки" і лише в останній десятихвилинці команда з ДЮСШ Каланчак зуміли довести свою перевагу - вони виграли четверту чверть і всю гру загалом – 26:22. Далі минулорічний чемпіон БК Цюрупинськ ( група «А») екзаменував новачка першості ДЮСШ Каланчак ( дорослі) і майже не поплатився за недооцінку суперника. Лише на останніх секундах гри гості з Цюрупинська вирвали перемогу з рахунком 40:38. Третя пара першого туру була представлена оновленим БК Буревістником ( Херсон + Нова Збур’ївка) ( до речі бронзовий призер минулого чемпіонату) та молодою командою з с. Нова Збур’ївка. Рівна гра на протязі всіх чвертей принесла першу сенсацію першості. Команда з с. Нова Збур’ївка переграла своїх досвідчених суперників 38:36. Баталії першого туру продовжили команди «Чемпіон 99» ( дівчата) та юнаки ДЮСШ Каланчак . Рівні перші три чверті матчу з «баскетбольними гойдалками», але в кінці зустрічі закономірний результат на користь юнаків 37:23. Вперше в цьому турі відбулося місцеве дербі : зустрічалися «БК Гопри» та команда Гопри – 2, також до речі новачок змагань. Нажаль, боротьба була лише в першій чверті матчу, далі за рахунок кращої фізичної підготовки та техніко-тактичних дій більш досвідчена команда «БК Гопри» перемогла своїх суперників 62:30. Заключна гра туру відбувалася мабуть серед самих молодших учасників змагань Голопристанської ЗОШ № 1 та командою «Чемпіон 2003» ( юнаки). Перемогу святкували , все ж більш доросліші, команда зош №1 17:3. Результати ігор : Група «А» БК Цюрупинськ - ДЮСШ Каланчак 40:38 БК Буревестник ( Херсон + Нова Збур’ївка) - с. Нова Збур’ївка 36:38 Гопри – 2 - "БК Гопри" 30:62 Група «Б» ДЮСШ Каланчак - Голопристанська гімназія 26:22 «Чемпіон 99» ( дівчата) - ДЮСШ Каланчак 23:37 Голопристанська ЗОШ № 1 - «Чемпіон 2003» ( юнаки) 17:3 Турнірне становище після І туру : Група «А» 1."БК Гопри" м. Гола Пристань - 2 очки ( різниця м'ячів + 32) 2. БК Цюрупинськ - 2 очки ( РМ +2) 3.с. Нова Збур'ївка – 2 очки ( РМ +2) 4. ДЮСШ Каланчак - 1 очко ( РМ – 1 ) 5. БК Буревестник( Херсон + Нова Збур’ївка) - 1 очко ( РМ – 1 ) 6. Гопри - 2 м. Гола Пристань - 1 очко (РМ – 32 ) Група «Б» 1. ДЮСШ Каланчак – 4 очки після 2 ігор ( РМ + 18) 2. Голопристанська зош №1 – 2 очка після 1 гри ( РМ +14) 3. Голопристанська гімназія – 1 очко після 1 гри ( РМ - 4) 4. «Чемпіон 99» ( дівчата) – 1 очко після 1 гри ( РМ – 14 ) 5. «Чемпіон 2003» ( юнаки) – 1 очко після 1 гри ( РМ – 14) Лідери по набраним очкам Група «А» 1. Черниш О. ( БК Гопри) – 20 очок 2. Булюк І. ( БК Гопри) – 20 очок 3. Опанасюк А. ( Каланчак) -15 очок 4. Кравченко П. ( Цюрупинськ) – 14 очок 5. Тарасов А. ( Цюрупинськ) – 14 очок 6. Корниєнко ( Гопри -2 ) – 13очок 7. Виноград ( Буревестник) – 12 очок Група «Б» 1. Ткаченко О. ( Каланчак) – 29 очок 2. Шийко А. ( Каланчак) – 12 очок 3. Маяцький М. ( Гімназія) – 8 очок 4. Зоря В. ( Чемпіон 99) – 7 очок 5. Медведєва А. ( Чемпіон 99) – 7 очок 6. Власенко В. ( Гімназія) – 6 очок 7. Поліщук ( Зош № 1) – 6 очок. Користуючись нагодою, запрошуємо всіх бажаючих відвідати матчі ІІ туру ІІ відкритого чемпіонату м. Гола Пристань з баскетболу серед чоловіків сезону 2015 –2016 року у міському Палаці Спорту у неділю 06.12.2015 початок ігор 9 - 00.
Просмотров: 722 | Добавил: gopri-sport | Рейтинг: 5.0/2