MENU
Главная » 2016 » Январь » 18 » 2-й Відкритий чемпіонат м. Гола Пристань з футзалу
16:41
2-й Відкритий чемпіонат м. Гола Пристань з футзалу

16 січня 2016 року відбувся 9-й тур 6-го Відкритого чемпіонату м. Гола Пристань по футзалу.

Результати ігор:

         В дев’ятому турі першими грали команди, які розташувались в турнірній тіблиці на протилежних містах, що й підтвердив результат матчу: 1. "Солдатське" (с.Нововолодимирівка Голопристанського району) – "Ветеран" (м.Гола Пристань) 4-9; Слідуюча пара суперників, також була з різних частин турнірної таблиці і також результат за командою ФК "Гопри", єдина з чемпіонату з 100 показником: 2. "Гопри" (м.Гола Пристань) - "Цюрупинськ" (м.Цюрупинськ) 10-3;  Наступна гра подарувала глядачам цікаву гру і була дуже важливой для попадання в першу шестірку. Перемога гарантувала "Лідії" вихід в фінал, а команді "Старт" давала шанс на подальшу боротьбу. 3. "Лідія" ( с.Новомиколаївка Скадовського району ) - "Старт" (м.Цюрупинськ ) 3-4 ; В четвертій грі зійшлись команди які в таблиці розташувались поруч і притендують на першу шестірку що й підвердив результат матчу. 4. "Вікторія" ( с.Бехтери Голопристанського району ) - "Чорноморець" (с.Новофедірйвка Голопристанського району ) 4-5; Різними за класом і за результатом виявилась слідуюча пара суперників. 5. "Фермер" (с.Чулаківка Голопристанського району) - "Легіон" (с.Таврійське Голопристанського району) 8-0; У останній грі цього туру, один з лідирів чемпіонату був сильніший за свого суперника, який є дебютантом турніру. 6. "Рятівник" (м.Гола Пристань) - "Соценко" (с.Ульянівка Скадовського району) 4-14.                                  

Турнірна таблиця:

  1. Гопри – 27оч;
  2. Ветеран – 24оч;;
  3. Соценко – 21оч;
  4. Лідія – 15оч;
  5. Фермер – 15оч;
  6. Чорноморець – 13оч;
  7. Вікторія – 12оч;
  8. Старт – 12оч;
  9. Солдатське – 7оч;
  10. Рятівник – 6оч;
  11. Цюрупинськ – 4оч;
  12. Легіон – 1оч.

Бомбардири команд:

  1. Александров Олександр - 4;
  2. Венгер Роман – 7;
  3. Кобзарь Сергій – 2;
  4. Бабаян Михайло – 1;
  5. Сокол Володимир – 3;
  6. Набока Костянтин – 10;
  7. Набока Сергій – 5;
  8. Чунтонов Костянтин – 2;
  9. Черкасов О. – 5;
  10. Сухін Р. – 2;
  11. Свиридов А. – 2;
  12. Максимович Михайло – 12;
  13. Молокуцький Олександр – 7;
  14. Шевкун Андрій – 6;
  15. Панін Костянтин – 23;
  16. Коваленко Дмитро – 3;
  17. Мерзлікін Данило – 2;
  18. Яковенко Олександр – 3;
  19. Шишков Сергій – 5;
  20. Дворецький Олександр -2;
  21. Заруба Василь – 2;
  22. Камінський Василь – 13;
  23. Семенов Сергій – 1;
  24. Голубенко Олександр – 1;
  25. Кривошейкин Євген –3;
  26. Кравченко Павло – 3;
  27. Задорожній Віталій – 5;
  28. Зорін Олександр – 6;
  29. Рознюк Олександр – 3;
  30. Нестеренко Віталій – 6;
  31. Кость Василь – 7;
  32. Гливий Іван – 12;
  33. Мартиросян Арам – 3;
  34. Червоненко Генадій – 3;
  35. Чорний Іван – 5;
  36. Петровський Євген – 1;
  37. Мар’євич Сергій – 5;
  38. Лактіонов Олександр – 1;
  39. Лясковець Вадим – 1;
  40. Червоненко Андрій – 2;
  41. Заруба Максим – 3;
  42. Бурковський Олександр –9;
  43. Ханзадян Андранік – 1;
  44. Кравцов Сергій – 3;
  45. Сидоренко Сергій – 1;
  46. Бойко Андрій – 2;
  47. Солов’єв Олександр – 13;
  48. Татарін Віктор – 8;
  49. Жозей Олександр – 1;
  50. Бешенець К. – 14;
  51. Лебідь Роман – 4;
  52. Грецький Ігор – 1;
  53. Бабаян Томас – 4;
  54. Марченко Іван – 13;
  55. Бурковський Денис – 14;
  56. Вихорь Олександр – 2;
  57. Хусаінов Олександр – 7;
  58. Кучерявий Микола – 7;
  59. Остапенко Олег – 2;
  60. Бевзюк Валентин – 6;
  61. Март’янов Євген – 7;
  62. Пахотін Є. – 2;
  63. Тарасов Є. – 1;
  64. Набока Валенктин – 3;
  65. Соколовський Антон – 7;
  66. Молокуцький Дмитро – 2;
  67. Ветеневич Генадій – 2;
  68. Жиганов Дмитро – 4;
  69. Бойчук Богдан – 10;
  70. Бабаян Ордо – 3;
  71. Лиховид Олександр – 6;
  72. Кравченко Микола – 3;
  73. Копцевич Іван – 15;
  74. Кравченко Сергій – 17;
  75. Масалов Анатолій – 26;
  76. Гусев Віталій – 4;
  77. Солов’єв С. – 3;
  78. Помигалов Л. – 3;
  79. Голубенко Андрій – 2;
  80. Кица Олег – 2;
  81. Гуральський Олександр – 2;
  82. Афанасьєв Ігор – 5;
  83. Жиганов Дмитро – 4;
  84. Усуян Юрій – 2;
  85. Сушко Михайло -  4;
  86. Червоненко Геннадій – 2;
  87. Петровський Євген – 2;
  88. Петровський Сергій – 1;
  89. Ісаков Ілля – 1;
  90. Височенко А. – 1;
  91.  Муховозов А. – 2;
  92. Снітко С. – 1;
  93. Зайцев Віталій –3;
  94. Кравченко Артем – 1;
  95. Масалов Ілля – 1;
  96. Фальковський Євген – 2;
  97. Блакитний Олександр – 5;
  98. Золотаревський Олександр – 7;
  99. Радченко Денис – 2;
  100. Нестеренко Віталій – 2;
  101. Антонов Євген –5;
  102. Козловець В. – 3;
  103. Сухацький Іван – 5;
  104. Гуйва Владислав – 3;
  105. Соковець Дема – 1;
  106. Шломченко – 2;
  107. Сінгаєвський – 1;
  108. Кульчиховський Олександр – 4;
  109. Шаріфов Анатолій – 1;
  110. Терент’єв Михайло – 2;
  111. Білозеров Олександр – 1;
  112. Семенов Володимир – 1;
  113. Кардавар Максим – 1;
  114. Бабаєв Ігор – 1;
  115. Заварихін Сергій – 1;
  116. Милий Антон – 1;
  117. Копцевич Валентин – 1;
  118. Середа Олександр – 1.

Попередження:

  1. Венгер Р. «Солдатське» - ж/к;
  2. Набока К. «Рятівник» - ж/к;
  3. Бабаян Т. «Солдатське» -ж/к;
  4. Загоруйко О. «Гопри» - ч/к (пропускає 3-й тур);
  5. Семенов В. «Легіон» - ж/к;
  6. Набока С. «Рятівник» - ж/к;
  7. Сокол В. «Рятівник» - ж/к;
  8. Лясковець В. «Легіон» - ж/к;
  9. Сухин Р. «Чорноморець» - ж/к;
  10. Молоукуцький О. «Цюрупинськ» - ж/к;
  11. Венгер П. «Солдатське » - ж/к;
  12. Набока В. «Рятівник» - ж/к;
  13. Колінько А. «Гопри» - ж/к;
  14. Горлов В. «Ветеран» - ч/к (пропускає 4-й тур);
  15. Семенов В. «Легіон» - ж/к;
  16. Марченко І. «Фермер» - ж/к;
  17. Усуян Ю. «Фермер» - ж/к;
  18. Гаркуша В. «Лідія» - ж/к;
  19. Кульжковський О. «Соценко» - ж/к;
  20. Ткаченко С. «Соценко» - ж/к;
  21. Гливий І. «Лідія» - ж/к;
  22. Бойко О. «Цюрупинськ» - ж/к;
  23. Петровський Є. «Лідія» - ж/к;
  24. Гаркуша В. «Лідія» - ч/к (пропускає 6-й тур);
  25. Радченко В. «Ветеран» - ж/к;
  26. Бабаян М. «Солдатське» - ж/к;
  27. Венгер Р. «Солдатське» - ж/к;
  28. Фальковський Є. «Соценко» - ж/к;
  29. Мар’євич С. «Лідія» - ж/к;
  30. Бойчук Б. «Гопри» - ж/к;
  31. Гливий І. «Лідія» - ж/к;
  32. Марченко І. «Фермер» - ж/к;
  33. Пахотін Є. «Старт» - ж/к;
  34. Набока В. «Рятівник» - ж/к;
  35. Шишков С. «Легіон» - ж/к;
  36. Черкасов О. «Черноморець» - ж/к;
  37. Сухін Р. «Черноморець» - ж/к;
  38. Бешенець К. « Чорноморець» - ж/к;
  39. Радченко Д. «Ветеран» - ж/к;
  40. Лиховид О. «Вікторія» - ж/к;
  41. Сальник В. «Вікторія» - ж/к;
  42. Солов’єв О. «Старт» - ж/к;
  43. Гливий І. «Лідія» -ж/к;
  44. Масалов А. «Соценко» - ж/к;
  45. Панін К. «Гопри» - ж/к;
  46. Бурковський Д. «Гопри» - ж/к;
  47. Зайцев В. «Соценко» - ж/к;
  48. Обертас Є. «Старт» - ж/к;
  49. Рознюк О. «Старт» - ч/к (пропускає 10-й тур);
  50. Заруба В. «Легіон» - ж/к.
Просмотров: 417 | Добавил: gopri-sport | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar