MENU
Главная » 2015 » Декабрь » 15 » 4-й тур Відкритого чемпіонату м. Гола Пристань по футзалу
16:19
4-й тур Відкритого чемпіонату м. Гола Пристань по футзалу

12 грудня 2015 року відбувся 4-й тур 6-го Відкритого чемпіонату м. Гола Пристань по футзалу з такими результатами ігор:

         1. Старт – Чорноморець  7-5;

         2. Ветеран – Легіон  8-3;

         3. Рятівник – Цюрупинськ  11-5;

         4. Гопри – Фермер  7-6;

         5. Вікторія – Солдатське  8-2;

          6. Соценко – Лідія  4-1.

Турнірна таблиця:

  1. Гопри – 12оч;
  2. Лідія – 9оч;
  3. Ветеран – 9оч;
  4. Вікторія – 6оч;
  5. Старт – 6оч;
  6. Цюрупинськ – 4оч;
  7. Солдатське – 4оч;
  8. Соценко – 3оч;
  9. Фермер – 3оч;
  10. Рятівник – 3оч;.
  11. Легіон – 1оч;
  12. Чорноморець – 1оч.

Бомбардири команд:

  1. Александров Олександр – 2;
  2. Венгер Роман – 2;
  3. Кобзарь Сергій – 1;
  4. Бабаян Михайло – 1;
  5. Сокол Володимир – 2;
  6. Набока Костянтин – 4;
  7. Набока Сергій – 3;
  8. Чунтонов Костянтин – 2;
  9. Черкасов О. – 5;
  10. Сухін Р. – 2;
  11. Свиридов А. – 1;
  12. Максимович Михайло – 6;
  13. Молокуцький Олександр – 6;
  14. Шевкун Андрій – 5;
  15. Панін Костянтин – 9;
  16. Коваленко Дмитро – 3;
  17. Мерзлікін Данило – 2;
  18. Яковенко Олександр – 3;
  19. Шишков Сергій – 5;
  20. Дворецький Олександр -2;
  21. Заруба Василь – 2;
  22. Камінський Василь – 4;
  23. Семенов Сергій – 1;
  24. Голубенко Олександр – 1;
  25. Кривошейкин Євген – 2;
  26. Кравченко Павло – 3;
  27. Задорожній Віталій – 2;
  28. Зорін Олександр – 1;
  29. Рознюк Олександр – 2;
  30. Нестеренко Віталій – 1;
  31. Кость Василь – 5;
  32. Гливий Іван – 3;
  33. Мартиросян Арам – 3;
  34. Червоненко Генадій – 3;
  35. Чорний Іван – 2;
  36. Петровський Євген – 1;
  37. Мар’євич Сергій – 3;
  38. Лактіонов Олександр – 1;
  39. Лясковець Вадим – 1;
  40. Червоненко Андрій – 1;
  41. Заруба Максим – 1;
  42. Бурковський Олександр – 4;
  43. Ханзадян Андранік – 1;
  44. Кравцов Сергій – 3;
  45. Сидоренко Сергій – 1;
  46. Бойко Андрій – 2;
  47. Солов’єв Олександр – 8;
  48. Копуспич Іван – 4;
  49. Татарін Віктор – 2;
  50. Жозей Олександр – 1;
  51. Бешенець К. – 3;
  52. Лебідь Роман – 1;
  53. Грецький Ігор – 1;
  54. Бабаян Томас – 2;
  55. Марченко Іван – 5;
  56. Бурковський Денис – 4;
  57. Вихорь Олександр – 1;
  58. Хусаінов Олександр – 2;
  59. Кучерявий Микола – 5;
  60. Остапенко Олег – 2;
  61. Бевзюк Валентин – 5;
  62. Март’янов Євген – 3;
  63. Пахотін Є. – 1;
  64. Тарасов Є. – 1;
  65. Набока Валенктин – 2;
  66. Соколовський Антон – 5;
  67. Молокуцький Дмитро – 2;
  68. Ветеневич Генадій – 1;
  69. Жиганов Дмитро – 3;
  70. Бойчук Богдан – 2;
  71. Бабаян Ордо – 1;
  72. Лиховид Олександр – 2;
  73. Кравченко Микола – 1;
  74. Копцевич Іван – 5;
  75. Кравченко Сергій – 2;
  76. Масалов Анатолій – 2.

Попередження:

  1. Венгер Р. «Солдатське» - ж/к;
  2. Набока К. «Рятівник» - ж/к;
  3. Бабаян Т. «Солдатське» -ж/к;
  4. Загоруйко О. «Гопри» - ж/к;
  5. Семенов В. «Легіон» - ж/к;
  6. Набока С. «Рятівник» - ж/к;
  7. Сокол В. «Рятівник» - ж/к;
  8. Лясковець В. «Легіон» - ж/к;
  9. Сухин Р. «Чорноморець» - ж/к;
  10. Молоукуцький О. «Цюрупинськ» - ж/к;
  11. Венгер П. «Солдатське » - ж/к;
  12. Набока В. «Рятівник» - ж/к;
  13. Колінько А. «Гопри» - ж/к;
  14. Горлов В. «Ветеран» - ч/к (пропускає 4-й тур);
  15. Семенов В. «Легіон» - ж/к;
  16. Марченко І. «Фермер» - ж/к;
  17. Усуян Ю. «Фермер» - ж/к;
  18. Гаркуша В. «Лідія» - ж/к;
  19. Кульжковський О. «Соценко» - ж/к;
  20. Ткаченко С. «Соценко» - ж/к;
  21. Гливий І. «Лідія» - ж/к.

 

 

Просмотров: 447 | Добавил: gopri-sport | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
avatar