MENU
Главная » Архив материалов

23.10.2018 года в г.Голая Пристань на городском стадионе "Днепровец" состоялась товарищеская игра по футболу между юношескими командами ФК "Гопри" г. Голая Пристань и "Стелс" г. Херсон. Сначала на футбольное поле вышли юноши 2011 г.р. Игра состоялась из 2 таймов по 20 мин. После играли юноши 2012-2013 г.р. Игра также состояла из двух таймов по 20 мин.Футболисты не смотря на свой юный возраст демонстрировали желание победить. Игры прошли в дружеской обстановке без грубостей чем порадовали болельщиков и родителей собравшихся поддержать своих футболистов.

Председатель ГГФФ "Гопри"...  ... Читать дальше »

Просмотров: 499 | Добавил: gopri-sport | Дата: 25.10.2018 | Комментарии (0)

21.10.2018 року в м.Гола Пристань на міському стадіоні "Дніпровець" відбулись чергові ігри чемпіонату Херсонської області з футболу серед команд юнаків 2009/2010 р.н. U-10.

Результати ігор чемпіонату Херсонської області з футболу серед команд юнаків 2009/2010 р.н. U-10 2018/2019р

9 тур 21.10.2018
10.00 «Херсон-52» - «Освіта-1» 0-6 ФК «Гопри» - «Кристал» 3-7
10.35 «Освіта-2» - «Майстер-С» «Херсон-1» - «Херсон-2» 3-0
10 тур 21.10.2018
11.10 «Освіта-1» - «Кристал» 1-0 «Херсон-52» - «Майстер-С»
11.50 ФК «Гопри» - «Херсон-2» 0-1 &l ... Читать дальше »

Просмотров: 550 | Добавил: gopri-sport | Дата: 23.10.2018 | Комментарии (0)

20.10.2018 в м.Нова Каховка на стадіоні "Енергія" відбулась чергова гра чемпіонату Херсонської області з футболу серед команд юнаків 2005-2006 р.н. U-14 у вищій лізі сезону 2018/2019 між командами "Таврія" м.Нова Каховка та ФК "Гопри" м.Гола Пристань.Гра відбулась на чудовому футбольному полі стадіону "Енергія" і початок гри пройшов в рівній боротьбі.В середені першого тайму ініциативою заволоділи голопристанці і почали створювати моменти біля ворот суперника один із яких і закінчився взяттям воріт.В другому таймі рисунок гри не змінився і футболісти ФК "Гопри" ще двічі змогли забити.Отже 3-0 на користь ФК "Гопри".

Голова ГМФФ "Гопри" Бурковський О.Г.

Просмотров: 451 | Добавил: gopri-sport | Дата: 23.10.2018 | Комментарии (0)

Просмотров: 502 | Добавил: gopri-sport | Дата: 23.10.2018 | Комментарии (0)

4.10.2018 року в с.Чорнобаївка Білозерського району відбулись чергові ігри чемпіонату Херсонської області з футболу серед команд юнаків 2009/2010 р.н.(U-10) присвячені пам’яті голові колгоспу імені Кірова Моторному Дмитру Константиновичу.

11.10 «Освіта-1» - ФК «Гопри» 3-0
«Херсон-1» - СДЮШОР «Кристал» 2-1< ... Читать дальше »

Просмотров: 606 | Добавил: gopri-sport | Дата: 16.10.2018 | Комментарии (0)

10.10.2018 року в м.Гола Пристань на міському стадіоні "Дніпровець" відбулась чергова гра чемпіонату Херсонської області з футболу серед команд юнаків 2005/2006 р.н.(U-14) між командами ФК "Гопри" м.Гола Пристань та КДЮСШ "Освіта 2005".Перший тайм пройшов в рівній боротьбі і завершився нічийним рахунком 0-0.В другому таймі більш гостріше атакували голопристанські футболісти які і перемогли суперника з рахунком 3-0.

Просмотров: 407 | Добавил: gopri-sport | Дата: 11.10.2018 | Комментарии (0)

Просмотров: 410 | Добавил: gopri-sport | Дата: 10.10.2018 | Комментарии (0)

З 5-8 жовтня на базі навчально-тренувальної бази ФК "Металіст 1925" (Харків) проходить Міжнародний мережевий табір молодих лідерів проекту Open Fun Football Schools.

Учасники табору : Арменія, Грузія, Азербайджан, Молдова та а також Київська, Донецька, Луганська, Харківська, Запорізька, Дніпропетровська, Миколаївська, Одеська і звичайно Херсонська область.

Херсонщину представляють молоді лідери з міста Гола Пристань. Саме у Голій Пристані пройде черговий фестиваль "Відкриті уроки футболу" в Херсонській області.

Просмотров: 489 | Добавил: gopri-sport | Дата: 09.10.2018 | Комментарии (0)