MENU
Главная » 2015 » Апрель » 21 » Баскетбольний турнір «Юніор – баскет 2015»
15:07
Баскетбольний турнір «Юніор – баскет 2015»
Баскетбольний турнір «Юніор – баскет 2015» 30.01.15 у міському Палаці Спорту відбувся баскетбольний турнір "Юніор-баскет 2015 " серед школярів загальноосвітніх шкіл м. Гола Пристань. Ці змагання з баскетболу проводилися під егідою відділу освіти, молоді та спорту Голопристанської міської ради з метою відбору та підготовки команди м. Гола Пристань для участі в обласних змаганнях VІІІ літніх юнацьких спортивних ігор Херсонщини 2015 року. В змаганнях прийняли участь команди хлопців та дівчат всіх загальноосвітніх шкіл м. Гола Пристань. Баскетбольний турнір відбувався за колової системою , де кожна команда грала між собою та переможець визначався за найбільшою кількістю очок. В фіналі жіночих команд зустрілися фаворити змагань команда Голопристанської гімназії , яка на шляху до фіналу здолала команди місцевих ЗОШ № 4 ( 29:6) та ЗОШ № 3 ( 38:6) та Голопристанська ЗОШ № 1, яка в свою чергу обіграла відповідно ЗОШ № 3 ( 45:2) та ЗОШ № 4 ( 20:0). Фінальна гра виправдала очікування вболівальників та подарувала дійсно свято баскетболу в нашому місті. Адже, в обох командах грають вихованці місцевої федерації баскетболу «Чемпіон», тому й гра до останніх секунд точилася на кожному клаптику баскетбольного майданчику. Але все ж таки , дівчата з гімназії виявилися більш влучними та заслужено здобули перемогу з рахунком 30:19. У матчі за ІІІ місце команда ЗОШ №3 обіграла дівчат з ЗОШ № 4 з рахунком 24:7. Фінал чоловічих команд нагадував жіночий, але був ще більш динамічніший. Як і у дівчат, фінал розігрували представники гімназії та команда ЗОШ № 1. Команда гімназії обіграла команди ЗОШ № 3 ( 19:4) та ЗОШ № 4 ( 36:7), а Голопристанська ЗОШ № 1 в свою чергу здобула перемоги над ЗОШ № 3 (11:2) та ЗОШ № 4 ( 20:0). У фіналі дійсно зустрілися дві достойні команди, які билися до останньої секунди матчу. Але перемогу святкували гімназисти, які на останніх секундах, схилили шальки терезів на свою користь 27:23. В матчі за ІІІ місце команда ЗОШ № 4 переграла команду ЗОШ № 3 з рахунком 6:5. Підводячи підсумки цього баскетбольного турніру, хочеться побажати нашій команді хлопців та дівчат гідно виступити на обласних змаганнях, які до речі будуть проходити у нашому місті – зона області 6-7 лютого, фінал області 19-20 лютого у нашому Палаці Спорту. Вітаємо переможців та призерів змагань та бажаємо нових перемог на баскетбольних майданчиках Херсонської області!!!
Просмотров: 561 | Добавил: gopri-sport | Рейтинг: 0.0/0