Главная » 2017 » Декабрь » 13 » Баскетбол ВЮБЛ
22:00
Баскетбол ВЮБЛ

ВЮБЛ (дівчата-2001): баскетбольні баталії в Голій Пристані.

У Києві, Вінниці та Голій Пристані (Херсонська обл.) відбулися матчі четвертого туру Чемпіонату України ВЮБЛ серед дівочих команд найстаршої вікової групи – 2001-го року народження.
За плечима деяких з дівчат – досвід виступів на чемпіонаті Європи U-16 і у матчах Жіночої Суперліги. Так, основу ДЮСШ (Бердянськ) становлять саме такі гравці – Космач, Попова, Ляшко, ... І тренер Катерина Кливенок обкатує підопічних як у ВЮБЛ, та і у Суперлізі, де морячки виступають під брендом «Чайки». Не дивно, що після трьох турів вони йдуть без поразок. У 4 –му турі минулорічний чемпіон та лідер поточного чемпіонату завітав в гості до нашого міста Гола Пристань, де зустрічався з нашою командою «Чемпіон-Таврійська Зірка».
Офіційне відкриття туру, національний гімн, присутність офіційних осіб міської ради та освіти, подарунки-сувеніри від міської ради нашим гостям, велика кількість глядачів – все це спонукало наших дівчат дати бій досвідченим «морячкам».
Шалений настрій, боротьба, рідні стіни на початку матчу дійсно збили з пантелику наших гостей, адже наші дівчата не програли 1 чверть гри 13:13. Друга чверть також пройшла з перемінним успіхом, хоча і з невеликою перевагою гостей 17:28.
Після великою перерви «морячки» взялися за справу зі всією відповідальністю та суттєво додали у всіх компонентах баскетбольної гри, нарощуючи свою перевагу до 20 очок. Наші дівчата чинили гідний опір, команда не погано захищалась, цікаво атакувала. Але в підсумку клас гостей дався взнаки 37:71.
На слідуючий день нашу команду екзаменувала друга команда чемпіонату – дніпровська СДЮСШОР-5-ДВУФК.
Нажаль, ні фізичних , ні моральних сил на всю гру у наших дівчат з дніпровками не вистачило. Закономірна поразка 76:29. Третя гра нашого туру Чемпіон-Таврійська Зірка - СК Тірас 20:0
У чемпіонаті беззаперечним лідером залишився Бердянський ДЮСШ – 14 перемог і жодної поразки. А ось за друге місце йде боротьба – КСЛІ-2 і СДЮСШОР-5-ДВУФК мають по три поразки.
Наша команда Чемпіон-Таврійська Зірка (Гола Пристань) після 4 турів ( 14 ігор) набрала 16 очок та займає 6 місце у поточному чемпіонаті.