MENU
Главная » 2015 » Декабрь » 29 » :Чемпіонат м. Гола Пристань з футзалу
18:08
:Чемпіонат м. Гола Пристань з футзалу

26 грудня 2015 року відбувся 6-й тур 6-го Відкритого чемпіонату м. Гола Пристань по футзалу з такими результатами ігор:

         1.Легіон (с.Таврійське Голопристанського району) - Чорноморець (с.Новофедорівка Голопристанського району) 3-7;

         2.Рятівник (м.Гола Пристань) – Старт (м.Цюрупинськ) 1-7;

         3. Фермер (с.Чулаківка Голопристнського району) – Ветеран (м.Гола Пристань) 4-6;

         4. Цюрупинськ (м.Цюрупинськ)  –  Вікторія (с.Бехтери Голопристанського району) 0-11;

         5. Лідія (с.Новомиколаївка Скадовського району) – Гопри (м.Гола Пристань) 2-5;

          6. Солдатське (с.Нововолодимирівка Голопристанського району) - Соценко (с.Ул’янівка Скадовського району) 2-4;

          7. Соценко (с.Ул’янівка Скадовського району) - Ветеран (м.Гола Пристань) 4-3.

Турнірна таблиця:

  1. Гопри – 18оч;
  2. Ветеран – 15оч;
  3. Лідія – 12оч;
  4. Соценко – 12оч;
  5. Старт – 9оч;
  6. Вікторія – 9оч;
  7. Чорноморець – 7оч;
  8. Фермер – 6оч;
  9. Солдатське – 4оч;
  10. Цюрупинськ – 4оч;
  11. Рятівник – 3оч;
  12. Легіон – 1оч.

Бомбардири команд:

  1. Александров Олександр - 2;
  2. Венгер Роман – 2;
  3. Кобзарь Сергій – 1;
  4. Бабаян Михайло – 1;
  5. Сокол Володимир – 2;
  6. Набока Костянтин – 7;
  7. Набока Сергій – 3;
  8. Чунтонов Костянтин – 2;
  9. Черкасов О. – 5;
  10. Сухін Р. – 2;
  11. Свиридов А. – 2;
  12. Максимович Михайло – 7;
  13. Молокуцький Олександр – 6;
  14. Шевкун Андрій – 5;
  15. Панін Костянтин – 10;
  16. Коваленко Дмитро – 3;
  17. Мерзлікін Данило – 2;
  18. Яковенко Олександр – 3;
  19. Шишков Сергій – 5;
  20. Дворецький Олександр -2;
  21. Заруба Василь – 2;
  22. Камінський Василь – 8;
  23. Семенов Сергій – 1;
  24. Голубенко Олександр – 1;
  25. Кривошейкин Євген – 2;
  26. Кравченко Павло – 3;
  27. Задорожній Віталій – 5;
  28. Зорін Олександр – 5;
  29. Рознюк Олександр – 2;
  30. Нестеренко Віталій – 3;
  31. Кость Василь – 5;
  32. Гливий Іван – 7;
  33. Мартиросян Арам – 3;
  34. Червоненко Генадій – 3;
  35. Чорний Іван – 4;
  36. Петровський Євген – 1;
  37. Мар’євич Сергій – 3;
  38. Лактіонов Олександр – 1;
  39. Лясковець Вадим – 1;
  40. Червоненко Андрій – 1;
  41. Заруба Максим – 2;
  42. Бурковський Олександр – 7;
  43. Ханзадян Андранік – 1;
  44. Кравцов Сергій – 3;
  45. Сидоренко Сергій – 1;
  46. Бойко Андрій – 2;
  47. Солов’єв Олександр – 8;
  48. Копуспич Іван – 4;
  49. Татарін Віктор – 6;
  50. Жозей Олександр – 1;
  51. Бешенець К. – 9;
  52. Лебідь Роман – 2;
  53. Грецький Ігор – 1;
  54. Бабаян Томас – 3;
  55. Марченко Іван – 6;
  56. Бурковський Денис – 7;
  57. Вихорь Олександр – 1;
  58. Хусаінов Олександр – 4;
  59. Кучерявий Микола – 5;
  60. Остапенко Олег – 2;
  61. Бевзюк Валентин – 6;
  62. Март’янов Євген – 5;
  63. Пахотін Є. – 2;
  64. Тарасов Є. – 1;
  65. Набока Валенктин – 2;
  66. Соколовський Антон – 7;
  67. Молокуцький Дмитро – 2;
  68. Ветеневич Генадій – 2;
  69. Жиганов Дмитро – 3;
  70. Бойчук Богдан – 5;
  71. Бабаян Ордо – 2;
  72. Лиховид Олександр – 3;
  73. Кравченко Микола – 1;
  74. Копцевич Іван – 7;
  75. Кравченко Сергій – 3;
  76. Масалов Анатолій – 7;
  77. Гусев В. – 2;
  78. Солов’єв С. – 3;
  79. Помигалов Л. – 3;
  80. Голубенко Андрій – 2;
  81. Кица Олег – 2;
  82. Гуральський Олександр – 2;
  83. Афанасьєв Ігор – 4;
  84. Жиганов Дмитро – 3;
  85. Усуян Юрій – 2;
  86. Сушко Михайло -  1;
  87. Червоненко Геннадій – 2;
  88. Петровський Євген – 2;
  89. Петровський Сергій – 1;
  90. Ісаков Ілля – 1;
  91. Височенко А. – 1;
  92. Муховозов А. – 2;
  93. Снітко С. – 1;
  94. Зайцев Віталій – 2;
  95. Кравченко Артем – 1;
  96. Масалов Ілля – 1;
  97. Фальковський Євген – 2;
  98. Блакитний Олександр – 4;
  99. Золотаревський Олександр – 1;
  100. Радченко Денис – 2;
  101. Нестеренко Віталій – 2;
  102. Антонов Євген – 1;
  103. Козловець В. – 3.

Попередження:

  1. Венгер Р. «Солдатське» - ж/к;
  2. Набока К. «Рятівник» - ж/к;
  3. Бабаян Т. «Солдатське» -ж/к;
  4. Загоруйко О. «Гопри» - ч/к (пропускає 3-й тур);
  5. Семенов В. «Легіон» - ж/к;
  6. Набока С. «Рятівник» - ж/к;
  7. Сокол В. «Рятівник» - ж/к;
  8. Лясковець В. «Легіон» - ж/к;
  9. Сухин Р. «Чорноморець» - ж/к;
  10. Молоукуцький О. «Цюрупинськ» - ж/к;
  11. Венгер П. «Солдатське » - ж/к;
  12. Набока В. «Рятівник» - ж/к;
  13. Колінько А. «Гопри» - ж/к;
  14. Горлов В. «Ветеран» - ч/к (пропускає 4-й тур);
  15. Семенов В. «Легіон» - ж/к;
  16. Марченко І. «Фермер» - ж/к;
  17. Усуян Ю. «Фермер» - ж/к;
  18. Гаркуша В. «Лідія» - ж/к;
  19. Кульжковський О. «Соценко» - ж/к;
  20. Ткаченко С. «Соценко» - ж/к;
  21. Гливий І. «Лідія» - ж/к;
  22. Бойко О. «Цюрупинськ» - ж/к;
  23. Петровський Є. «Лідія» - ж/к;
  24. Гаркуша В. «Лідія» - ч/к (пропускає 6-й тур);
  25. Радченко В. «Ветеран» - ж/к;
  26. Бабаян М. «Солдатське» - ж/к;
  27. Венгер Р. «Солдатське» - ж/к;
  28. Фальковський Є. «Соценко» - ж/к;
  29. Мар’євич С. «Лідія» - ж/к;
  30. Бойчук Б. «Гопри» - ж/к;
  31. Гливий І. «Лідія» - ж/к;
  32. Марченко І. «Фермер» - ж/к;
  33. Пахотін Є. «Старт» - ж/к;
  34. Набока В. «Рятівник» - ж/к;
  35. Шишков С. «Легіон» - ж/к;
  36. Черкасов О. «Черноморець» - ж/к;
  37. Сухін Р. «Черноморець» - ж/к.

 

 

 

 

Просмотров: 575 | Добавил: gopri-sport | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
avatar