MENU
Главная » 2016 » Сентябрь » 27 » Чемпіонат області з футболу серед команд ветеранів
20:53
Чемпіонат області з футболу серед команд ветеранів

24 вересня.2016 року в м.Каховка на стадіоні "Олімпійський" пройшла друга півфінальна гра чемпіонату Херсонської області серед команд ветеранів між командами СК "Каховка" і Гопри-Скадовськ.Перша гра завершилась перемогою Голопристанців з рахунком 3-2.В цілому гра була дуже напружена,бо переможець виходив до фіналу.Обидві команди були дуже обережні і моментів біля ворот суперників було обмель.перший тайм завершився 0-0.С перших хвилин другого тайму Каховчани провели атаку яка завершилась призначенням одинадцяти метровим штрафним ударом,який був реалізован.Голопристанці стали більше атакувати і заволоділи ігровою перевагою яка і втілилась в гол на прикінці зустрічі.Отже рахунок 1-1 який виводить Гопри-Скадовськ в фінал чемпіонату який відбудеться 1.10.16 року в м.Каховка на стадіоні "Олімпійський" початок о 15.00.Перед фіналом відбудеться гра за бронзові нагороди.

Просмотров: 625 | Добавил: gopri-sport | Рейтинг: 0.0/0