MENU
Главная » 2019 » Март » 11 » Чемпіонат України з футзалу
09:01
Чемпіонат України з футзалу

З 11.02.19 по 13.02.19 в м.Роздільна Одеська область пройшли ігри другого туру чемпіоната України з футзалу в конференції "Південь" серед команд юнаків 2006-2007 р.н. ( U-13).Нагадаємо що після першого туру ,який відбувся в
м.Гола Пристань, турнірна таблиця мала такий вигляд: 1. ФК "Гопри-Продексім" - 15
2. ФК "Чорне море" - 12
3. ФСК "Іллічівець" - 9
4. ФК "Локомотив" - 6
5. ДКФ "Флагман" - 3
6. ДЮСШ м.Роздільна - 0

В першій грі нашим суперником була команда "Флагман" м.Одеса.В першому турі наші юнаки перемогли суперника з рахунком 11-1, але ми розуміли,що тут буде все набагато складніше,бо розміри зали і покриття в м.Гола Пристань відрізняються від розмірів зали і покриття в м.Роздільна.Гра розпочалась з наших атак і завершилась швидким взяттям воріт,але суперник на нашшвидкий м’яч відповів своїм, і після мав ще три хороших моменти, але наш воротар був на висоті.До перерви ми вийшли вперед.2-1 на нашу користь.Вже після перерви трохи призвичаївшись до зали, ми мали перевагу і завершили гру перемогою 4-1.В другій грі суперником була команда претендент на вихід в фінал- ФСК "Іллічівець".Гра пройшла з нашою перевагою і завершилась перемогою з рахунком 5-1.В третій грі суперником була симпатична за грою команда і претендент на вихід в фінал команда ФК "Чорне море".Гра видалась напруженою і видовищною.Було дуже багато тактичної боротьби,бо обидві команди розуміли,що кожна помилка буде дорого коштувати.В одній з атак Одеситів, наш захисник перехватив м’яч і розвив контратаку, яка і завершилась взяттям воріт.Перший тайм завершився з рахунком 1-0 на користь ФК "Гопри".В другому таймі все нагадувало перший, і атаки були обережними, але нам знову вдалося забити, і здавалось що все буде добре, але удар суперника з аута і м’яч по незвичній траєкторії залітає в наші ворота, і рахунок 2-1,який дає надію супернику.Але ми знову робимо рахунок комфортним забивши гол.Суперник за 2 хвилини до завершення бере хвилину і готовить 5-го польового гравця і ми готові до цього.Ми захищалися, але помилилися, і рахунок став 3-2 за 30 секунд до завершення, і казалось що нас дожмуть, але перехват м’яча у суперника завершився голом і поставив остаточний рахунок в зустрічі 4-2 на нашу користь.В грі проти ДЮСШ м.Роздільна грали тіг равці, які мали меньше ігрового часу на майданчику, а перша четвірка була вболівальниками на трибуні.Гра завершилась перемогою ФК "Гопри" з рахунком 6-5.ФК "Гопри" - ФК "Локомотив" 5-0.
Отже ФК "Гопри" набравши сто відсотковий показник 10 ігор- 10 перемог за 2 тури, забивши 63 м’ячи і пропустивши 16, з 30 очами зайняв 1 місце в конференції "Південь" і вперше в своїй історії вийшли до фіналу чемпіоната України.
Зі словами подяки, за підтримку , хочеться звернутись до міської ради , виконавчого комітету,депутатського корпусу і особисто до міськогоголови Бабича О.В., Євгена Рищука і батьків, які завжди поряд.