MENU
Главная » 2019 » Март » 11 » Чемпіонат України з футзалу
09:15
Чемпіонат України з футзалу

З 04.03.2019 року по 07.03.2019 року в м.Черноморськ Одеська область в приміщенні спортивного комплексу "Юність" пройшли ігри чемпіонату України з футзалу серед команд юнаків 2009 р.н. В чемпіонаті прийняли участь 18 команд з усіх регіонів нашої Країни.

Міністерство молоді та спорту України
Асоціація футзалу України

Чемпіонат України з футзалу серед юнацьких команд 2009-2010 р.н. (U-10)
04-07березня 2019 рм. Чорноморськ

УЧАСНИКИ:
1. ФСК «Іллічівець-Продексім» м. Чорноморськ (Одеська обл.)
2. ФСК «Іллічівець-Продексім - 2» м. Чорноморськ (Одеська обл.)
3. ДЮСШ №25 м. Київ
4. Академія НФК «Ураган» м. Івано-Франківськ
5. ДЮФК «Фортуна» м. Христинівка (Черкаська обл.)
6. ДЮХФШ «Синай» м. Мукачеве (Закарпатська обл.)
7. «Темп-ЗАЕС-Продексім» м. Енергодар (Запорізька обл.)
8. ФК «ІнБевJunior» м. Житомир
9. ДЮСШ м. Роздільна (Одеська обл.)
10. КДЮСШ «Барса» м. Шостка (Сумська обл.)
11. ФК «Гопри-Продексім» м. Гола Пристань (Херсонська обл.)
12. Ringroup м. Мелітополь (Запорізька обл.)
13. «Торпедо» м. Запоріжжя
14. ФК «Локомотив» м. Одеса
15. ОЧСШ «Гармонія» м. Одеса
16. ФК «Таірово» смт. Таірово (Одеська обл.)
17. «Черкаський Дніпро» м. Черкаси
18. ДЮСШ м. Вугледар (Донецька обл.)

Команди учасниці були розподілені на 6 груп по 3 команди в кожній.Ігри в групах пройшли за коловою системою.За результатами ігор команди які посіли перше та друге місце продовжували боротись за чемпіонство.

Група «6»

№ Команда 1 2 3 Очки Место

1 Академія НФК «Ураган»
м. Івано-Франківськ 6-1 3-1 6 1
2 ФК «ІнБевJunior»
м. Житомир 1-6 4-6 0 3
3 ФК «Гопри-Продексім» 
м. Гола Пристань 1-3 6-4 3 2

З групи "6" вийшли команди Академія НФК "Ураган" і ФК "Гопри".

Всі результати ігор в групах:

04.03 (понеділок)
09.00 ОЧСШ «Гармонія» - ФК «Локомотив»1-3
09.45ДЮСШ №25 - ДЮХФШ «Синай»10-0
10.30«Темп-ЗАЕС-Продексім» - КДЮСШ «Барса»5-2
11.15ФК «Таірово» - Ringroup6-2
12.00ДЮХФШ «Синай» - «Торпедо»3-1
12.45КДЮСШ «Барса» - «Черкаський Дніпро»0-4
13.30Академія НФК «Ураган» - ФК «Гопри-Продексім»3-1
14.15ДЮФК «Фортуна» - ОЧСШ «Гармонія»9-0
15.00 «Торпедо» - ДЮСШ №250-13
15.45ФСК «Іллічівець-Продексім - 2» - ФК «Таірово» 1-7
16.30ДЮСШ м. Роздільна - ФСК «Іллічівець-Продексім»0-6
17.15ФК «Гопри-Продексім» - ФК «ІнБевJunior»6-4
18.00«Черкаський Дніпро» - «Темп-ЗАЕС-Продексім»1-2
18.45ФК «ІнБевJunior» - Академія НФК «Ураган»1-6
19.30Ringroup - ФСК «Іллічівець-Продексім - 2»2-1
20.15ФСК «Іллічівець-Продексім» - ДЮСШ м. Вугледар4-1

05.03 (вівторок)
08.00ФК «Локомотив» - ДЮФК «Фортуна»2-5
08.40 ДЮСШ м. Вугледар - ДЮСШ м. Роздільна4-1

Матчі плей-офф за 1 – 12 місця

09.20 (пара 1)ФСК «Іллічівець-Продексім»– «Черкаський Дніпро»1-0
10.00 (пара 2)ДЮФК «Фортуна» – Ringroup10-0
10.40 (пара 3)ДЮСШ №25 – ФК «Гопри-Продексім»6-2
11.20 (пара 4)ДЮСШ м. Вугледар – «Темп-ЗАЕС-Продексім»5-3
12.00 (пара 5)ФК «Локомотив» – ФК «Таірово»2-5
12.40 (пара 6)ДЮХФШ «Синай» – Академія НФК «Ураган»2-10

Команда ФК "Гопри" після поразки в плей-офф потрапила до 9 групи в боротьбі за 7-12 місця.

Група «9» програвши пар (матчі за 7 – 12 місця)
№ Команда 1 2 3 Очки Місце

1 «Черкаський Дніпро» 1-2 5-0 3 1
2 ФК «Гопри-Продексім» 2-1 0-1 3 2
3 ФК «Локомотив» 0-5 1-0 3 3

Матчі плей-офф за 13 – 18 місця
13.20ДЮСШ м. Роздільна - ФСК «Іллічівець-Продексім - 2»6-2
14.00ОЧСШ «Гармонія» - ФК «ІнБевJunior»3-4
14.40ФСК «Іллічівець-Продексім - 2» - «Торпедо»2-1
15.20ФК «ІнБевJunior» - КДЮСШ «Барса»3-1
16.00«Торпедо»- ДЮСШ м. Роздільна2-3
16.40КДЮСШ «Барса»- ОЧСШ «Гармонія»2-2 (2-0 по пен.)

06.03 (середа)
08.00 Група 9 ФК «Локомотив» - ФК «Гопри-Продексім»1-0
08.40 Група 10 ДЮХФШ «Синай» - «Темп-ЗАЕС-Продексім»2-4
09.20 Група 9 ФК «Локомотив» - «Черкаський Дніпро»0-5
10.00 Група 10 «Темп-ЗАЕС-Продексім» - Ringroup3-0
10.40 Група 7 ФСК «Іллічівець-Продексім» - ФК «Таірово»5-0
11.20 Група 8 ДЮФК «Фортуна» - Академія НФК «Ураган»2-0
12.00 Група 7 ФК «Таірово» - ДЮСШ №250-4
12.40 Група 8 Академія НФК «Ураган» - ДЮСШ м. Вугледар3-5
13.20 Група 7 ДЮСШ №25 - ФСК «Іллічівець-Продексім»0-3
14.00 Група 8 ДЮСШ м. Вугледар - ДЮФК «Фортуна»3-2
14.40 Матч за 17-е місце«Торпедо» - ОЧСШ «Гармонія»1-1 (2-1 по пен.)
15.20 Матч за 15-е місцеФСК «Іллічівець-Продексім - 2» - КДЮСШ «Барса»1-4
16.00 Матч за 13-е місце (Кубок «За волю до перемоги»)
ДЮСШ м. Роздільна - ФК «ІнБевJunior»0-4
16.40 Матч за 11-е місцеФК «Локомотив» - ДЮХФШ «Синай»-/+
17.20 Матч за 9-е місцеФК «Гопри-Продексім» - Ringroup 5-0

07.03 (четвер)
08.00 Матч за 7-е місце (Кубок «Сили духу»)
«Черкаський Дніпро» - «Темп-ЗАЕС-Продексім»0-2
09.00 Матч за 5-е місце(Кубок «Престижу»)
ФК «Таірово» - Академія НФК «Ураган»3-2
10.00 Матч за 3-є місцеДЮСШ №25 - ДЮФК «Фортуна»6-3
11.00 ФІНАЛФСК «Іллічівець-Продексім» - ДЮСШ м. Вугледар8-1
12-00Урочисте нагородження та закриття змагань

Голова ГМФФ "Гопри" Бурковський О.Г.

Просмотров: 378 | Добавил: gopri-sport | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar