MENU
Главная » 2015 » Апрель » 8 » Херсонська обласна федерація футболу
09:58
Херсонська обласна федерація футболу
«Мир» бере впевнений реванш У суботу, 4 квітня, старував новий футбольний сезон на Херсонщині. Він за традицією розпочався розіграшем Кубка області, присвяченого пам’яті відомому футболістові та організатору цієї гри у Херсоні у довоєнні роки Олександру Ладичуку. Цього разу у турнірі грає п’ять команд. І вже в 1/4 фіналу зійшлися минулорічні фіналісти володар кубка «Колос» з Хлібодарівки та «Мир» з Горностаївки Новотроїцького району. Гра відбулася у Хлібодарівці. Технічні дані матчу. 4 квітня. Хлібодарівка. Стадіон «Колос». 200 глядачів. Арбітр: О. Кириченко (Херсон). Асистенти арбітра: З. Курбанов та І. Жосан (обидва Херсон). Інспектор матчу: В. Бербенцев (Херсон). «Колос»: Заварихін, Берегуля (Самойленко, 46), Мясніков, Салатін, Акопян, Маркітан (Черняєв, 60), Тищенко, Свінцицький (Михайлов, 46), Куянов (Одиноченко, 65), Зайцев (Радиш, 82), Муковозов. «Мир»: Шилов, Візовер, Головко, Шмига (Таран, 77), Шелест, Горобець, Ємельянов Арутюнян, 70), Комягин, Доценко (Марьєвич, 69), Драголюк, Савченко (Зеленський, 77). Голи: Доценко (34, 58 з пенальті), Савченко (64). Попереджений: Тищенко (5). Рівна боротьба на полі точилася десь до тридцятої хвилини. А коли на 34 хвилині у штрафному майданчику не порозумілися між собою воротар та захисник хлібодарівців, завадивши один одному, вже лежачі м’яч у їхні ворота проштовхнув горностаївець Доценко. Після цього ігровою та територіальною перевагою заволоділи гості. І не диво, адже футболісти «Миру» провели хоча і не довготривалі, але збори. Зіграли кілька контрольних матчів. Хлібодарівці ж, практично зібралися на гру. Тому їм не вистачало зіграності, а під кінець матчу і фізичної витривалості. Тим паче після перерви стався неприємний випадок у їхньому штрафному майданчику, коли м’яч влучив у руку захисника. Пенальті реалізував все той же Доценко. А остаточний результат встановив на 64 хвилині Савченко. Впевнена перемога «Миру» - 3:0 і він не тільки пробився до півфіналу, а і взяв реванш у «Колоса» за минулорічну поразку у фіналі. А у півфіналах вже цієї суботи (11 квітня) відбудуться перші матчі. У Херсоні гратимуть місцевий «Рятівник Еліт-таксі» та «Дружба» з Новомиколаївки Високопільського району. А у Каховці «Авангард» прийматиме «Мир». Матчі-відповіді відбудуться 18 квітня.
Просмотров: 839 | Добавил: gopri-sport | Рейтинг: 0.0/0