MENU
Главная » 2015 » Ноябрь » 10 » Молодша баскетбольна команда дівчат "Чемпіон" стартувала в 1 турі Чемпіонату України
09:35
В слід за старшими дівчатами, вперше у своєї історії в Чемпіонаті України 2015/2016 року Всеукраїнської Юнацької Баскетбольній Лізі за своїм віком 2002-2003 р.н. дівчата нашої команди "Чемпіон" м. Гола Пристань Херсонської області розпочали змагання з баскетболу. Наші молодші дівчата 06-08 листопада 2015 року в м. Бердянськ відкривали І тур Всеукраїнської Юнацької Баскетбольній Лізі за своїм віком 2002 р.н . Наша команда за волею жереба опинилася в групі «Б», де нашими суперницями були господарі майданчику ДЮСШ ( м. Бердянськ ), СДЮСШОР № 5 м. Дніпропетровськ, команда СДЮШОР № 4 (м. Миколаїв). На протязі трьох днів команди нашої групи грали матчі між собою. Відкривав тур матч нашої команди з дівчатами з м. Дніпропетровськ СДЮСШОР № 5. Треба відмітити, що в цьому віці , відповідно до регламенту змагань, дещо інші правила гри в баскетбол, ніж , наприклад , у старших за віком дівчат. Команди грають тільки п’ятірками по 5 хвилин в кожному періоді, заборонено використовувати зонний захист, тримати у двох одного гравця, та використовувати заміни на протязі 5 хвилин у 1та 2 періодах. Звичайно, наші дівчата поки що не мають такого досвіду гри на такому рівні та приймають участь ( майже всі гравці виступають вперше на такому високому рівні) тільки вперше в порівнянні з досвідченими суперницями з м. Дніпропетровськ . Клас дівчат СДЮСШОР № 5 м. Дніпропетровськ зіграв свою роль , хоча наші дівчата старалися , та як для першого разу, програли не дуже багато фавориту нашої групи. На другий ігровий день на нас чекала зустріч з командою-господарем ДЮСШ ( м. Бердянськ ). Після першого дня змагань , тренерський штаб нашої команди вніс суттєві корективи в гру команди і наша команда дала справжній бій господарям майданчику ( до речі зал був заповнений глядачами повністю) . На протязі перших двох чвертей рахунок матчу коливався з різницею 3-4 очки і на велику перерву команди пішли з рахунком 21: 17 на користь господарів. На жаль, в 3 чверті наші лідери команди отримали дуже багато фолів , а команда ДЮСШ ( м. Бердянськ ) суттєво додала у швидкості . Ці фактори допомогли здобути перемогу нашим суперницям. Третій ігровий день наша команда грала з командою СДЮШОР № 4 (м. Миколаїв), яку ми давно знаємо . Не дивлячись на ранній початок гри ( 8-00 ранку), команда "Чемпіон" м. Гола Пристань зібралась на цю гру та продемонструвала мабуть найкращий свій матч за останні два роки. Наша команда проявила бійцівський характер, волю до перемоги, технічну та тактичну виучку, рахунок матчу до останньої секунди був на користь то однієї , то іншої команди . За 11 секунд до закінчення гри ми поступалися одним очком нашим суперницям, але завдяки вдалій проведеній комбінації на останніх секундах , вирвала заслужену та таку довгоочікувану перемогу з рахунком 37:36. Чемпіонат України серед юнацьких команд Всеукраїнська Юнацька Баскетбольна Ліга 14-го сезону (2015/2016) Дівчата 2002 р.н. Положення команд на 09.11.2015 Група Б № Команди І В П Співвідношення Очки 1 СДЮСШОР-5-02 3 3 0 249 : 109 6 (Дніпропетровськ) 2 ДЮСШ-2002 (Бердянськ) 3 2 1 201 : 118 5 3 ЧЕМПІОН-02 (Гола Пристань) 3 1 2 77 : 181 4 4 СДЮШОР-4-02 (Миколаїв) 3 0 3 87 : 206 3 Зараз треба підтримати нашу команду , адже наша команда представляє не тільки наше місто , але й всю Херсонську область на Чемпіонаті України (причому вперше) та робить перші кроки в такому змаганні, як Всеукраїнська Юнацька Баскетбольна Ліга . Вітаємо нашу команду з першою перемогою та бажаємо успіхів в наступних турах !
Просмотров: 721 | Добавил: gopri-sport | Рейтинг: 5.0/1