MENU
Главная » 2018 » Январь » 9 » Новорічний кубок з баскетболу
06:46
Новорічний кубок з баскетболу
 5 січня 2018 року у Палаці Спорту м. Гола Пристань відбувся щорічний відкритий турнір з баскетболу «Новорічний Кубок 2018»

серед чоловіків. 
На турнір були запрошені команди "БК Гопри" м. Гола Пристань,  команда Голопристанського району, команда «БК Цюрупинськ» 

м. Олешки,  команда "Імпульс" м. Н. Каховка. 
Баскетбольний турнір «Новорічний Кубок 2018» проводився за підтримки Голопристанської міської федерації баскетболу «Чемпіон», яка надала призи, грамоти, нагороди учасникам змагань . 
Треба відзначити, що всі зустрічі пройшли в запеклій боротьбі, незважаючи на підсумковий результат деяких ігор.

Так в полуфіналах турніру , команда "Імпульс" м. Н. Каховка виявилася сильнішою за команду «БК Цюрупинськ» м. Олешки , яка з рахунком 83:63 здобула переконливу перемогу.   

В іншому полуфіналі БК Гопри зустрічалася з  командою Голопристанського району. Незважаючи на рахунок та різницю у "класі", чоловіки обох команд демонстрували захоплюючий , швидкісний баскетбол, показали широкий арсенал технічних , тактичних навичок, красиві комбінації, влучність середніх та дальніх кидків у кошик. Та все ж клас та досвід господарів майданчику дався взнаки та «БК Гопри» переміг з рахунком 64:51.

  
 

У чоловічому двобої за третє місце зійшлися команда «БК Цюрупинськ» м. Олешки та команда Голопристанського району . Звичайно, клас команд на сьогоднішній день різниться, але шалений настрій команди  Голопристанського району ( команду складали вчителі фізичної культури шкіл району) першу  чверть матчу тримав інтригу цього протистояння . Все ж , наприкінці матчу «БК Цюрупинськ»  підтвердили свій клас та заслужено перемогли з рахунком 59:31 та зайняли ІІІ місце. 
Фінал турніру розіграли «БК Гопри» та  "Імпульс" м. Н. Каховка.  Гра виявилася напруженою, нервовою, рівною у всіх баскетбольних аспектах. В підсумку перемога наших гостей  "Імпульс" м. Н. Каховка з рахунком 94:74   ( 20:11; 23:24; 31:19; 20:20) 
Але насправді, в цьому турнірі не може бути переможців та переможених, так як цей турнір подарував новорічне свято баскетболу у м. Гола Пристань, всі учасники отримали чималий заряд позитивних емоцій.

Приємно, що команду  "Імпульс" м. Н. Каховка очолював наш давній хороший друг міський голова м. Таврійськ Резак М.І., який палко вболівав за свою команду та високо оцінив рівень організації та проведення баскетбольного турніру на церемонії нагородження команд. 

Вітаємо всіх учасників змагання с Новим Роком та різдвяними святами та зичимо перемог у спорті та житті !!!!

Просмотров: 628 | Добавил: gopri-sport | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar