MENU
Главная » 2017 » Сентябрь » 11 » Олімпійський день
09:01
Олімпійський день

День здоров’я в школі – це необхідний захід, який рекомендується проводити в рамках виховної роботи кілька разів в навчальному році.
Освітній процес відрізняється тим, що він націлений, в основному, тільки на засвоєння теоретичних знань і формування відповідних навичок і вмінь. Але ось розвитку особистості відводиться мінімальна кількість часу.

Справа в тому, що звичка вести здоровий спосіб життя повинна з’явитися якомога раніше. Це дуже важливо, тому що правильне ставлення до свого тіла і розуміння його цінності краще також формувати в середньому освітньому закладі. Тільки в цьому випадку, будучи вже дорослим, вихований подібним чином підліток зможе відмовитися від пропозицій спробувати психоактивні речовини і вжити спиртні напої. Здоров’я людини стає понад усе.

День здоров’я в школі – це завжди веселий та активний захід, який зазвичай подобається всім школярам. Вони можуть не тільки брати участь у різних активних заходах, але і подихати свіжим повітрям, добре провести свій час. Такий захід має стати справжнім святом.

День здоров'я в школі - це веселе свято спорту та здоров'я . Школярі дуже чекають цей день, щоб прийняти участь в спортивних змаганнях, подихати свіжим повітрям. Ну, якщо чесно, ще тому, що в цей день немає «болісних» уроків.

  • - це наше майбутнє. Щоб наше майбутнє було здоровим, треба змалечку прививати дітям здоровий спосіб життя, привчати їх до спорту.

В Голопристанській гімназії , вже на протязі майже 13 років, проводиться двічі на рік ( на початку та на кінець навчального року ) традиційне свято спорту та здоров'я. Так і цього року, 8 вересня 2017 року в рамках тижня фізичної культури та спорту, олімпійського тижня та Всеукраїнського олімпійського уроку в школі був організований щорічний , традиційний День здоров'я «Ми - майбутні олімпійці».

Свято розпочалося з урочистої лінійки, яку традиційно відкрила директор гімназії Лобастова І.М. та святкової ранкової зарядки для всіх учнів та вчителів гімназії. Церемонія відкриття традиційного Дня здоров'я «Ми - майбутні олімпійці» нагадувала церемонію відкриття «малих» олімпійських ігор : підняття державного та олімпійського прапора, хода найкращих спортсменів школи з олімпійським вогнем, олімпійська клятва

всіх учнів з 1 по 11 клас школи не залишили байдужим жодного присутнього на святі. У змаганнях учні змогли проявити спритність, рухливість, гнучкість, кмітливість. Те, що їм, безумовно, сподобалося брати участь, було видно по їх захопленим обличчям і сяючим посмішкам. Учні взяли участь у різноманітних змаганнях з олімпійського бігу, спортивних ігор ( волейбол, футбол, баскетбол), змагалися у силі ( підтягування), швидкісно-силових видах ( стрибки у довжину, скакалка, метання малого м’яча на влучність), веселих естафетах. Родзинкою свята стали змагання на спортивних станціях з перетягування канату та боротьби на руках лежачи.

Звичайно, кожен клас отримав свої заслужені нагороди на урочистому закритті змагань.

В умовах сьогоднішнього життя, день здоров'я в школі - це неймовірно потрібний захід. Наша екологія, мода на шкідливі звички не сприяють підтримці хорошого здоров'я. Ми повинні допомогти зрозуміти дітям, що здоров'я - це справді «наш скарб»! Його потрібно зберігати і тоді воно буде передаватися у спадок. Здоров'я - це єдине, що не можна купити і продати.

Заходи, проведенні в цей день, нагадали учням, що своє здоров’я треба зберігати з дитинства. І саме від вибору кожної людини залежить її власна доля. І тому учні нашої школи обирають здоровий спосіб життя!

Методичне об’єднання вчителів

фізичної культури

Голопристанської гімназії

 

Просмотров: 443 | Добавил: gopri-sport | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
avatar