MENU
Главная » 2017 » Октябрь » 3 » Перший тур чемпіонату України з баскетболу серед команд дівчат 2001 року народження
10:30

Команда дівчат 2001 р.н. «Чемпіон – Таврійська Зірка »

м. Гола Пристань

стартувала в 16-му Чемпіонаті України з баскетболу

( Всеукраїнська Юнацька Баскетбольна Ліга )

Старшими дівчатами ( 2001 р.н) стартував 16-тий Чемпіонат України 2017/2018 року Всеукраїнської Юнацької Баскетбольної Ліги. Наші дівчата "Чемпіон – Таврійська Зірка " м. Гола Пристань Херсонської області розпочали змагання з баскетболу у м. Бердянськ.

Отже, наші дівчата 22-24 вересня 2017 року в м. Бердянськ відкривали І тур Всеукраїнської Юнацької Баскетбольній Лізі за своїм віком 2001 р.н .

Наша команда за волею жереба опинилася в групі «Б», де нашими суперницями є господарі майданчику ДЮСШ ( м. Бердянськ ), СДЮСШОР № 5 м. Дніпропетровськ, команда « Тірас » (м. Білгород-Дністровський). На протязі трьох днів команди нашої групи грали матчі між собою. Відкривав тур матч нашої команди з дівчатами ДЮСШ ( м. Бердянськ ), які в минулому році стали чемпіонами турніру. Звичайно, наші дівчата поки що не мають такого досвіду гри на такому рівні ( адже у складі команди господарок три дівчини виступали у складі збірної команди України U-16 на Чемпіонаті Європи цього року) та приймають участь ( майже всі гравці виступають другий рік на такому високому рівні) не так довго в порівнянні з досвідченими суперницями з м. Бердянськ та м. Дніпропетровськ . Клас дівчат ДЮСШ ( м. Бердянськ ), СДЮСШОР № 5 м. Дніпропетровськ зіграв свою роль , хоча наші дівчата старалися , та як для першого туру, програли не дуже багато фаворитам нашої групи.

На другий ігровий день на нас чекала зустріч з командою« Тірас »

(м. Білгород-Дністровський) . Після першого дня змагань , тренерський штаб нашої команди вніс суттєві корективи в гру команди і наша команда дала справжній бій одеським дівчатам ( до речі зал був заповнений глядачами повністю на протязі всіх ігор туру) . На протязі перших двох чвертей рахунок матчу коливався з різницею 3-4 очки і на велику перерву команди пішли з рахунком 32: 26 на користь дівчат з Одеської області . На жаль, в 3та 4 чвертях наші лідери команди отримали дуже багато фолів , а команда суперників вдало використала помилки нашої команди. Ці фактори допомогли здобути перемогу нашим суперницям з рахунком 53:43.