MENU
Главная » 2018 » Май » 7 » "Шкіряний м’яч"
19:41
"Шкіряний м’яч"

7.05.2018 року в м.Херсон на стадіоні КДЮСШ "Освіта" пройшли фінальні змагання з футболу "Шкіряний м’яч" серед команд U-13.До фіналу вийшли шість команд які були розподілені на дві групи по три команди в кожній.Ігри в групах пройшли за коловою системою а далі в залежності від місця в групах грали стикові ігри в яких і визначались місця в турнірі.За волею жереба до першої групи потрапили команди Голопристанської ЗОШ №1,Каховської ЗОШ і ЗОШ№1 Скадовського району.До другої групи потрапили команди Береславського,Генічеського районів і Каланчакського ОТГ.В першій грі Голопристанські юні футболісти були сильнішими за Скадовських однолітків 3-1.В другій грі поступилися Каховчанам з рахунком 3-1.Каховські футболісти перегравши і Скадовських однолітків зайняли 1 місце в групі,Голопристанці другі.В грі за 3 місце Голопристанці перемогли футболістів з Генічеського району 7-0 і завоювали бронзові нагороди.В грі за 1 місце сильнішими були футболісти Береславського району пергравши в фіналі 3-0 команду м.Каховка.Командам призерам і команді переможцю були вручені Кубки,грамоти,медалі,м’ячі і подпрунки.Нагородження проводили :Начальник управління з питань фізичної культури і спорту Кан Ю.Б., виконавчий директор ХОФФ Кручер О.С. ,директор КДЮСШ "Освіта" Бербенцев В.І.