MENU
Главная » 2017 » Февраль » 28 » Спартакіада із баскетболу серед юнаків загальноосвітніх закладів міста Гола Пристань
10:49

23 лютого 2017 року у міському Палаці Спорту відбулися фінальні змагання з баскетболу серед юнаків 1999 року народження та молодше, в рамках проведення обласної Спартакіади школярів Херсонської області.

У цьому році приймали участь у фінальній частині змагань 4 команди міста Гола Пристань. А саме Голопристанські ЗОШ № 1, Спеціалізована школа, ЗОШ №4, Голопристанська гімназія.
Змагання проводились за коловою системою, де переможець визначався за кількістю перемог.

Команда юнаків гімназії зустрічалась з суперниками із Голопристанської ЗОШ № 1 (50:19),

Гімназія – Специалізована школа (46:16)

Гімназія – ЗОШ №4 (29:19)

Голопристанська гімназія здобула переконливі перемоги над своїми суперниками та стала переможцем змагань.

Друге місце у змаганнях посіла команда Голопристанської ЗОШ № 1, яка обіграла команду Голопристанської спеціалізованої школи, ЗОШ№4 та поступалась команді Голопристанської гімназії.

ЗОШ №1 – Спеціалізована школа (15:5)

ЗОШ №1 – ЗОШ №4 (22:9)

ЗОШ №1 – Гімназія (9:50)

Третє місце посіла команда Голопристанської спеціалізованої школи, яка обіграла ЗОШ №4.

ЗОШ №4 – Спеціалізована школа (13:16)

Переможці та призери змагань були нагороджені грамотами. На змаганнях був присутнім заступник начальника відділу освіти, молоді та спорту Таран О.В., який привітав учасників змагань та провів церемонію нагородження кращих команд та гравців.

Просмотров: 543 | Добавил: gopri-sport | Рейтинг: 0.0/0