MENU
Главная » 2019 » Октябрь » 1 » Спортивні змагання присвячені Дню Міста
09:46
Спортивні змагання присвячені Дню Міста

28 вересня 2019 року у місті Гола Пристань у спортивному комплексі, на спортивних майданчиках, міському стадіоні «Дніпровець», на річці Конка пройшли спортивні змагання на Кубок мера з нагоди Дня міста – 310-ої річниці заснування міста Гола Пристань.

На урочистому відкритті спортивних змагань був піднятий прапор України кращими вихованцями спортивного комплексу. З привітальним словом виступили: міський голова Бабич О.В.

Змагання з веслування на байдарках та каное проходили на річці Конка, у яких взяли участь команди з м. Херсон ДЮСШ № 2, та вищого навчального закладу фізичної культури м.Херсон і вихованці Голопристанського міського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».Змагання проводились утрьох вікових групах, це юнаки та дівчата 2004-2005рр.н., 2006-2007рр.н., 2008-2009рр.н., на дистанції 200м.Учні Центру фізичного здоров’я населення “Спорт для всіх» посіли наступні місця серед дівчат молодшої вікової групи Глінка Марина -1місце, серед юнаків Тамазликарь Олександр – 1місце, Семененко Владислав -1місце.Серед юнаків середньої вікової групи Сланченко Гліб виборов 3місце.

У змаганнях з шашок, які проходили біля спортивного комплексу, взяли участь 13 спортсменів, з шахів 11 спортсменів. Змагання проводились серед жінок і чоловіків. Усі партії проходили у безкомпромісній боротьбі.

У турнірі з шашок перемогли:

Серед чоловіків-

1місце – Андруневич Юрій

2місце – Пчелінцев Андрій

3місце – Нартов Олександр

Серед юнаків –

1місце – Бушма Олександр

2місце – Міщенко Назар

3місце – Щербина Владислав

Серед дівчат-

1місце - Амбарцумова Надія

2місце – Плахотна Надія

3місце – Чулкова Ірина

Серед найменших учасників кращім став Дученко Сава.

У турнірі з шахів перемогли :

Серед чоловіків –

1місце - Андруневіч Юрій

2місце - Білий Олександр

3місце – Нартов Олександр

Серед юнаків-

1місце - Щербина Владислав

2місце – Міщенко Назар

3місце – Вінтер Андрій

Серед дівчат-

1місце – Плахотна Надія

2місце –Чулкова Ірина

3місце – Амбарцумова Надія

Змагання з баскетболу проходили у спортивному комплексі серед дівчат та юнаків, у яких брали участь команди: «Чемпіон 07»(дівчата) м. Гола Пристань, «Чемпіон 07 »(юнаки) м. Гола Пристань, «ДЮСШ» м. Білозерка Херсонської обл..

«Чемпіон 07»(дівчата)- «ДЮСШ» 44-33

  • 07»(дівчата) -«Чемпіон 07» (юнаки) 38-22
  • - «Чемпіон 07» (юнаки) 28-20

1місто – «Чемпіон 07»(дівчата) м.Гола Пристань

2місто – «ДЮСШ» м.Білозерка Херсонської обл..

3місто – «Чемпіон 07» (юнаки) м.Гола Пристань

Змагання з карате проходили у спортивному комплексі, у яких брали участь 20 спортсменів, усі вихованці Голопристанського міського Центру фізичного здоров’я населення “Спорт для всіх» .

Змагання з футболу проходили на міському стадіоні «Дніпровець» пройшов 3 тур чемпіонату Херсонської області з футболу в групі "А" присвячений Дню міста.

Команди учасниці чемпіонату Херсонської області з футболу U-12 Група «А»

1. КДЮСШ «Освіта 2008-1» м.Херсон

2. КДЮСШ «Освіта 2008-2» м.Херсон

3. КДЮСШ «Освіта 2009-1» м.Херсон

4. КДЮСШ «Освіта 2009-2» м.Херсон

5. КДЮСШ «Херсон 2008-1» м.Херсон

6. КДЮСШ «Херсон 2008-2» м.Херсон

7. КДЮСШ «Херсон 2009» м.Херсон

8. СДЮШОР «Кристал» м.Херсон

9. ДЮКФП № 5 м.Херсон

10. «Дніпро» м.Білозерка

11. «Джарилгач» м.Скадовськ

12. «Динамо» смт Дар’євка

13. ФФК «Стелс» м.Херсон

14. ФК «Гопри» м.Гола Пристань

15. ФК «Олешшя» м.Олешки

Результати ігор:

3 тур 28.09.2019 року м.Гола Пристань

1. 09.00 «Освіта 2008-1»-«Херсон 2008-2» 1-0

«Освіта 2009-1»- «Освіта 2009-2» 4-0

2. 09.40 «Освіта 2009-2»-«Освіта 2008-2» 1-3 «Динамо»- «Дніпро» 7-0

3. 10.20«Херсон 2008-1»-«Освіта 2008-1» 0-0 «Кристал»- ФФК «Стелс» 0-2

4. 11.00 «Херсон 2008-2»- «Олешшя» 0-0 ДЮКФП № 5-«Динамо» 0-0

5. 11.40ФК «Гопри»- «Кристал» 4-1

«Освіта 2008-2»-«Херсон 2008-1» 0-1

6. 12.20«Олешшя»- «Херсон 2009» 0-5 «Дніпро»- «Джарилгач» 1-8

7. 13.00 ФФК «Стелс»- ДЮКФП № 5 0-3

«Херсон 2009»- ФК «Гопри» 1-0

Командам учасницям чемпіонату були вручені солодощі від міського голови Бабича О.В.

Усі команди переможці й призери були нагороджені кубками і медалями, кращі гравці нагороджені призами та цінними подарунками.

Щира подяка за призи, кубки й медалі Голопристанській міській раді і міському голові Бабичу О.В.

Змагання принесли велику радість дітям і носили позитивний характер.

З повагою

Директор центру Бурковський О.Г.

 

 

 

Просмотров: 169 | Добавил: gopri-sport | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar