MENU
Главная » 2016 » Декабрь » 5 » Відкритий чемпіонат Херсонської області з футзалу серед команд юнаків 2005/2006р.н.
22:06
Відкритий чемпіонат Херсонської області з футзалу серед команд юнаків 2005/2006р.н.

04 грудня 2016 року у м.Гола Пристань в місцевому Палаці Спорту відбулись ігри третього й четвертого  турів  відкритого чемпіонату Херсонської області з футзалу серед команд юнаків 2005/2006 років народження. Результати ігор:  1 група "Кристал 2005" - "Освіта 2006": 5-3;  "Освіта 2005" - "Кристал 2005": 3-9; "Освіта 2005" - "Авангард" :1-3; "Освіта 2006" - "Гопри" :1-1;   "Авангард" - "СДЮШОР": 3-3;  "Гопри" - "СДЮШОР": 2-1. Турнірна таблиця: 1) "Кристал" - 9 очок; 2) "Авангард" - 7очок; 3) "Гопри" - 7 очок; 4) "Освіта2006" - 4 очки; 5) "Освіта2005" - 4 очки; 6) "СДЮШОР" - 2 очки. Результати ігор 2 група : "Кристал 2005-2" - "Освіта 2006-2": 2-5; "Освіта 2005-2" - "Кристал 2005-2": 2-2; "Освіта 2005-2" - "Енергія": 0-1; "Освіта 2006-2" - "Олешшя": 6-0; "Енергія" - МФК": 2-0; "Олешшя" - "МФК": 6-1. Турнірна таблиця: 1) "Енергія"-12очок; 2) "Освіта 2005-2"-7очок;3)"Освіта 2006-2"-6очок;4)"Кристал 2005-2"-4очки; 5) "Олешшя"-3очки; 6) "МФК"-3очки.

Бомбардири команд:

 

 

  1. Любашенко Ігнат ( Освіта-2005) – 3;
  2.  Попенко Антон (Освіта-2005) – 2;
  3. Левченко Дмитро(Освіта2005) – 2;
  4.  Крулич Богдан (Освіта-2005-2) – 1;
  5.  Метелкін Володимир(Освіта-2005-2)– 2;
  6.  Семанішин Дмитро (Освіта-2005-2) – 1;
  7.  Строєв Давид (Освіта-05) – 1;
  8. Сиводьоров Олександр(Освіта05-2) - 1
  9.  Тонін Дмитро (Кристал 2005) – 2;
  10.  Волков Георгій (Кристал 2005-2) - 2;
  11.  Васюков Микита (Кристал 2005) – 3;
  12.  Устінов Олександр (Кристал 2005) – 1;
  13.  Ільченко Андрій (Кристал 2005) – 7;
  14.  Баденко Ілля (Кристал 2005) – 5;
  15.  Кожевников Денис(Кристал2005) – 2;
  16.  Калюжний Микита(Кристал2005-2) – 1;
  17.  Садовий Ярослав(Кристал2005-2) – 1;
  18.  Головченко Глєб(Кристал2005-2) – 1;
  19.  Бондарь Ігор (Кристал2005-2) – 1;
  20.  Шаламай Владислав (Авангард) – 2;
  21.  Марків Антон (Авангард) – 2;
  22.  Садовник Іван (Авангард) –5;
  23.  Манашай Владислав(Авангард) – 1;
  24.  Шолковенко Олександр(Авангард)-2;
  25.  Макаренко Максим (Освіта-2006) – 1;
  26. Перегудов Кирило(Освіта-2006)  – 4;

  27. Ушанов Іван (Освіта-2006) – 1;

  28. Якименко Данило (Освіта-2006) – 3;

  29. Сердюк Роман (Освіта-2006-2) – 2;

  30. Пинькас Микита(Освіта2006-2) – 5;

  31. Гнатковський Ілля(Освіта2006-2) – 2;

  32. Остапенко Сергій (Освіта2006-2) – 2;

  33. Корнієнко Віталій (Освіта2006-2) - 1

  34. Кухарик Михайло (Енергія) – 4;

  35. Шило Андрій (Енергія) – 1;

  36. Данковський Єгор (Енергія) – 3;

  37. Загрибаєв Ігор (Енергія) – 1

  38. Гнатовський Денис(Енергія) - 1

   39. Черкасов Дмитро (МФК) – 2;

  40. Хронін Антон (МФК) – 1;

  41. Павлюк (СДЮШОР) – 3;

  42. Мавродій Олексій(СДЮШОР) – 2;

  43. Сідих Микита (Олешшя) – 2;

  44. Матюшенко Олександр(Олешшя)-1;

  45. Динул Іван(Олешшя) – 4;

  46. Семенов Сергій (Гопри) – 3; 

  47. Змієвський Кирило (Гопри) – 1;

  48. Іваненко Артем (Гопри) – 3;

  49. Жаданов Іван (Гопри) – 1.

 

 

 

 

Попередження:

 

  1. Любашенко І. (Освіта – 2005) - 2ж/к.
  2. Левченко Д. (Освіта – 2005) – ж/к.
  3. Лимаренко В. (Авангард) – ж/к.
  4. Шаламай В. (Авангард) – ж/к.
  5. Ющенко Н. (Енергія) – ж/к.
  6. Іваненко А.(Гопри) – ж/к.
  7. Кожевніков Д.(Кристал2005) – ж/к.
  8. Семенов С.(Гопри) – ж/к.
  9. Волович  А.(Освіта2006) – к.к.-проп 5тур;
  10. Павлюк В(СДЮШОР) – ж/к.;
  11. Садовник І.(Авангард) – ж/к;
  12. Мавродій О.(СДЮШОР) – ж/к;
  13. МатюшенкоО.(Олешшя) – ж/к.;
  14.  Сердюк Р.(Освіта2006-2) – ж/к;
  15.  Пуля О.(Освіта2005-2) – ж/к;
Просмотров: 516 | Добавил: gopri-sport | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar