MENU
Главная » 2016 » Декабрь » 5 » Відкритий чемпіонат м.Гола Пристань з футзалу
21:09
Відкритий чемпіонат м.Гола Пристань з футзалу

03 грудня 2016 року у місцевому Палаці Спорту відбулися ігри третього туру відкритого чемпіонату м.Гола Пристань з футзалу. Результати ігор: "Старт" - "Dunopakc": 3-5; "Рятівник" - "Атлетік": 11-1; "Гопри" - "Ведекс":16-4; "Динамо" - "Фортуна-2": 0-8; "Оптіма" - "Ветеран": 6-3; "Бехтери" - "Фортуна": 0-8. Турнірна таблиця: 1) "Гопри"-9 очок; 2) "Ветеран"-6 очок; 3) "Оптіма"-6 очок; 4) "Dunopakc"-6 очок; 5) "Фортуна-2"-4 очки; 6) "Фортуна"-3 очки; 7) "Рятівник" - 3 очки; 8) "Старт"-3 очки; 9) "Гладківка"-3 очки; 10) "Динамо"-3 очки; 11) "Атлетік"-3 очки; 12) "Бехтери"-1 очко; 13) "Ведекс"-0 очок.

Бомбардири команд:

 

 

  1. Радченко Денис ( Ветеран) – 10;
  2.   Бевзюк Валентин (Ветеран) – 2;
  3.   Касперович Денис (Ветеран) – 1;
  4.   Барладим Андрій (Ветеран) – 1;
  5.   Помигалов  Леонід(Ветеран) – 1;
  6.   Кучерявий Микола(Ветеран) – 1;
  7.   Малий Антон(Ветеран) – 1;
  8.   Лиховид Олександр (Бехтери) – 1;
  9.   Кучер Віталій (Бехтери) – 1;
  10.   Копцевич Валентин (Бехтери) – 1;
  11.   Копцевич Іван (Бехтери) – 1;
  12.   Білоусов Євген (Фортуна - 2) - 8;
  13.   Чорний Іван (Фортуна-2) – 1;
  14.   Миронюк Роман(Фортуна-2) – 1;
  15.   Дробот Сергій(Фортуна-2) - 1
  16.   Кісліцин Олексій (Оптіма) – 1;
  17.   Варченко Олександр (Оптіма) – 2;
  18.   Захаренко Олександр (Оптіма) – 2;
  19.   Товкун Ігор (Оптіма) – 2;
  20.   Левицький Сергій (Оптіма) – 8;
  21.   Соловйов Олександр (Оптіма) – 8;
  22.   Бернацький Микола (Оптіма) – 4;
  23.   Касевич Віктор (Ведекс) – 2;
  24.   Кравченко Ростислав (Ведекс) – 1;
  25.   Голубін Вадим (Ведекс) – 2;
  26.   Заболотін Артем (Ведекс) – 3;
  27.   Пономаренко Денис (Ведекс) – 1;
  28.   Мельниченко Олексій (Ведекс) – 1;
  29.   Алмашов Максим(Ведекс) – 1;
  30.   Бабаян Томас (Динамо)  – 3;

  31.   Педченко Сергій (Фортуна) – 1;                          

  39.   Шломченко Ігор (Динамо) – 5;

  40.   Кравець Іван (Атлетик) – 1;

  41.   Дутчак Євген (Атлетик) – 3;

  42.   Ромашко Сергій (Атлетик) – 2;

  43.   Білобров Віталій (Атлетик) – 1;

  44.   Зудінов Юрій (Атлетик) – 1;

  45.   Корольов Євген (Атлетик) – 1;

  46.   Загоруйко Артем (Гопри) – 0;

  47.   Панін Костянтин (Гопри) – 17;

  48.   Адаменко Віктор (Гопри) – 2;

  49.   Жиганов Дмитро (Гопри) – 4;

  50. Куксенко Богдан (Гопри) – 13;

  51. Бойчук Богдан(Гопри) – 1; 

  52. Попов Дмитро (Dunopakc) – 2;

  53. Мельниченко Андрій (Dunopakc) – 4;

  54. Гончаров Максим (Dunopakc) – 2;

  55. Цимошко Дмитро (Dunopakc) – 1;

  56. Чалченко Данило(Dunopakc) – 2;

  57. Сокол Володимир(Рятівник) – 6;

  58. Горбатюк Євген (Рятівник) – 7;

  59. Набока Сергій(Рятівник) – 1;

  60. Дудченко Станіслав(Рятівник) – 2;

  61. Шишков Сергій Гладківка) – 4;

  62. Бєлозьоров Олександр (Гладківка)-2;

  63. Нестеренко Віталій (Старт) – 1;

  64. Сухацький Іван (Старт) – 1;

  65. Задорожній Віталій (Старт) – 3;

  66. Олейник Дмитро (Старт) – 1;

  67. Гусєв Віталій (Старт) – 1;

  68. Обертас Євген (Старт) – 1;

 

  32  . Шалакін Костянтин(Фортуна) – 1;                     69. Шевкун Іван (Старт) – 1;

  33 Страхов Роман (Фортуна) – 2;

  34. Тонеян Карен (Фортуна) – 2;

  35. Афанас’єв Ігор (Фортуна) – 1;

  36 . Михайлов Олександр (Фортуна) – 1

  37. Сушко Михайло (Динамо) – 2;                           

  38.  Олександров Олександр (Динамо) – 2;                                                                             

Попередження:

 

  1. Чухлєбов Іван (Рятівник) - ж/к.
  2. Бабаян Т. (Динамо) – ж/к.
  3. Касевич В. (Ведекс) – ж/к.
  4. Чорний Іван (Фортуна-2) – ж/к.
  5. Помигалов Леонід(Ветеран) – ж/к.
  6. Копцевіч Іван(Бехтери) – ж/к.

            

 

 

 

Просмотров: 628 | Добавил: gopri-sport | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar