MENU
Главная » 2018 » Январь » 24 » ВЮБЛ (дівчата 2006) дивізіону Б в м. Миколаїв
09:45
ВЮБЛ (дівчата 2006) дивізіону Б в м. Миколаїв

У м. Миколаїв відбувся другий тур другого етапу чемпіонату ВЮБЛ дивізіон «Б» серед дівочих команд 2006 року народження.

У продовж двох днів 20-21 січня панувало свято баскетболу серед самих юних дівчат. Згідно календаря команди групи «Таврія»( «Таврійська Зірка» В.Рогачик, «Чемпіон» Гола Пристань та «Імпульс» (Нова Каховка) грали  тур з командами групи "Чорне море" ( СДЮСШОР №2 м. Одеса-1, СДЮСШОР№2 м.Одеса-2, СДЮСШОР №4 м. Миколаїв) у м. Миколаїв.

Команди проявили міцність характеру та здобули необхідний досвід для вдосконалення майстерності в майбутньому. Усе це стало можливим завдяки зусиллям тренерів, що приклали багато старань до початку процесу становлення гравця та формування командного духу всередині колективу. На кожному куточку площадки дівчата віддавали всі сили для того, щоб довести свою перевагу. Дуже приємно, що ігри зібрали дуже багато вболівальників у  Палаці Спорту "Надія", які палко підтримували свої команди. 

Наші юні гравці ( адже наша команда сама юна команда серед всіх учасників змагань переважно 2007-09 р.н.) роблять перші кроки у світ баскетболу, хоча і поступилися більш іменитим суперницям, але заслуговують на добрі слова на свою адресу. Адже це тільки початок складного та цікавого шляху у світ  дитячого баскетболу.

Результати матчів

«Чемпіон» ( Гола Пристань) – "СДЮСШОР №2 м. Одеса-1"- 16:38

«Чемпіон» ( Гола Пристань) - «СДЮСШОР №2 м. Одеса-2»  13:26

"СДЮСШОР №4 " (м. Миколаїв) - «Чемпіон» ( Гола Пристань)  54:16

За результатами матчів 2 туру наша команда «Чемпіон» ( Гола Пристань) набрала 6 очок та займає поточне 6 місце.

Побажаємо нашим юним спортсменкам  перемог у наступних турах всеукраїнських змагань !!!

 

Просмотров: 361 | Добавил: gopri-sport | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
avatar