MENU
Главная » 2016 » Июль » 14 » Всеукраїнські фінальні змагання Першості ВФСТ "Колос" АПК України з футболу на Кубок "Золотий колос України"
11:14

12 липня 2016 року почалися ігри. Наша команда ФК «Гопри» першу зустріч грала з «Колосом» з міста Нікополь Дніпровської області. Гра почалася о 08-00 і носила напружений характер. Ігрова превага була на стороні нашої команди, але ми пропустили м’яч першими, що примусило ще більше посилити темп, але штрафний у наші ворота та помилка воротаря і рахунок уже 0-2. У другому тайм зробивши технічні заміни перейшовши грати у два нападники і Голопристанці змогли зрівняти рахунок, у підсумку 2-2. Перед другим туром відбулось урочисте відкриття турніру з підннятям державного прапору Після відкриття о 16-00 відбувся другий тур і суперником ФК «Гопри» стала команда «Угольок» Донецької області. З перших хвилин гри, не відкладаючи на потім, наші хлопці нарощували перевагу і забили два м’ячі, і тільки на останніх хвилинах  пропустили гол з одинадцятиметрового удару. У підсумку 2-1 на користь ФК «Гопри».До речі обидві суперники показали дуже хороший рівень гри.В проміж іграми наша команда займалась оздоровчими заходами купаючись в аквапарку і граючи у водне поле.

Просмотров: 779 | Добавил: gopri-sport | Рейтинг: 0.0/0