MENU
Главная » 2017 » Октябрь » 28 » Всеукраїнський турнір з футзалу
09:11
Всеукраїнський турнір з футзалу

З 23 по 26 жовтня 2017 року в м.Київ пройшов Всеукраїнський турнір з футзалу „МТА Сup 2009” серед команд юнаків 2009 року народження. В турнірі прийняли участь команди: ФСК Іллічівець (м.Чорноморськ), Lions (м.Ірпінь), Олімпія-II (м.Луцьк , Legion XXI (м.Київ) ,Олімпія-I (м.Луцьк) , МФК Дунаєвці (м.Дунаєвці), СХО Чемпіон (м.Харків) і ФК "Гопри" м.Гола Пристань.Склад учасників вражає, бо всі команди є чисто футзального напрямку і мають чималі здобутки на Всеукраїнському рівні. Юні гравці ФК "Гопри", немаючи спеціальної підготовкуи в залі, прийняли запрошення і взяли участь у турнірі такого рівня. Команди учасниці були розподілені на дві групи. До групи "А" потрапили команди: "Іллічівець", Lions,"Олімпія-2", ФК "Гопри". До групи "Б": Legion XXI,"Олімпія-1", МФК "Дунаївці", СХО "Чемпіон". Ігри в групах пройшли за коловою системою, кожна команда зіграла між собою. Команди, які за підсумками ігор в групі посіли перші два місця, боролись за призові місця, а ті, що посіли третє і четверте, боролись за місця з 5 по 8. Наші юнаки наполегливо віддавались в кожній зустрічі, але відсутність досвіда і майстерності, не дозволило боротись на рівних із суперниками. В групі, програвши всі зустрічи, посіли четверте місце і в останній день змагань грали за місця з 5 по 8. Але слід відзначити, що в кожній подальшій зустрічі, нашим суперникам ставало складніше перегравати наших гравців і ми почали атакувати і забивати м’ячі. За підсумками змагань ФК "Гопри" посів шосте місце, а переможцем змагань стала команда Legion XXI (м.Київ), яка у фіналі декласувала команду ФСК Іллічівець (м.Чорноморськ) і продемонструвала дуже високий рівень гри. На третьому місці команда СХО Чемпіон (м.Харків), яка переграла команду Lions (м.Ірпінь). Командам призерам були вручені кубки та медалі, а командам учасницям дипломи і подарунки. Для наших юнаків ця участь в турнірі стала гарним уроком і досвідом. В кожній грі було присутнє хвилювання, що не дало змогу продемонструвати свої кращі якості. Велика подяка батьківському комітету, який був поряд з юними футболістами і підтримував. Цей турнір був не тільки спортивного напрямку, але й екскурсійним.

Голова ГФФ                                              Бурковський О.Г.

Просмотров: 885 | Добавил: gopri-sport | Рейтинг: 0.0/0