MENU
Главная » 2016 » Июль » 5 » Змагання з класичного волейболу серед дорослих, присвячені Всеукраїнському благодійному фестивалю "Купальські зорі"
09:52

02 липня 23016 року у м. Гола Пристань на спортивному майданчику зі штучним покриттям пройшли змагання з класичного волейболу серед дорослих, присвячені Всеукраїнському благодійному фестивалю народної творчості «Купальські зорі», у яких прийняли участь шість команд з м. Гола Пристань, три команди з смт. Чорнобаївка Білозерського району, с. Н. Збур’ївка  Голопристанського району, с. Гладківка  Голопристанського району. Команди проявили жагу до перемоги, хороший рівень майстерності. Переможцями змагань стала команда с. Чорнобаївки Білозерського району, які у фінальній зустрічі перемогли команду м. Голої Пристані. Бронзовими призерами стала команда с. Н.Збур’ївки. Переможці  і призери отримали нагороди, грамоти, медалі та подарунки.

Просмотров: 511 | Добавил: gopri-sport | Рейтинг: 0.0/0