MENU
Главная » 2017 » Март » 18

18 березня 2017 року в приміщенні міського спортивного комплексу відбулись ігри кубку закриття футзального сезону 2016/2017 року серед команд спортивних та футбольних клубів,підприємств,організацій і установ.В фінальній грі за малий кубок зійшлись команди "Оптіма" м.Херсон і "Гладківка" с.Гладківка.Рівна боротьба точилась в першому таймі.На початку гри  футзалісти з с.Гладківки вели в рахунку але потім більш майстерні футзалісти з обласного ценру перехопили ініциативу і  виграли гру а з нею і завоювали малий кубок з рахунком 7-2.За великий кубок змагались команди ФК "Гопри" і "Фортуна-2" с.Чулаківка.гра була видовищною з великою кількістю гольових моментів і закінчилась перемогою Голопристанської команди з рахунк ... Читать дальше »

Просмотров: 738 | Добавил: gopri-sport | Дата: 18.03.2017 | Комментарии (0)

17 березня 2017 року у приміщенні міського спортивного комплексу відбулась товариська гра вихованців ФК "Гопри" міського Центру фізичного здоров’я населення "Спорт для всіх" і футзалістів міста Херсону.Родзинки цій грі додає той факт, що вік гравців складає 5-7 років і це перша їх товариська зустріч. Недивлячись на дуже юний вік гравців, гра видалась видовищною, Підтримка трибун була шаленою. Гра закінчилась з рахунком 10-10. По завершенню матчу, в серії пробиття семиметрових ударів, більш вдалими були Голопристанські футзалісти. ... Читать дальше »

Просмотров: 542 | Добавил: gopri-sport | Дата: 18.03.2017 | Комментарии (0)

17 березня 2017 року в м.Гола Пристань у приміщенні міського спортивного комплексу відбулись змагання з футзалу за програмою 9 літніх юнацьких спортивних ігор Херсонщини 2017 року серед команд юнаків 2001/2003 років народження. Команди учасниці, юнацьких спортивних ігор Херсонщини, були розподілені на шість зон за територіальним принципом. В третій, Голопристанській зоні, грали команди з м.Херсону, Білозерського району, Голопристанського району і міста Голої Пристані. За регламентом змагань команди, які посіли перші місця в зонах, виходять до фіналу де, за результатами ігор і визначеться команда переможець й команди призери. Переможцем третьої зони стала команда міста Голої Пристані. яка 24 березня прийме участь у фінльних ігра ... Читать дальше »

Просмотров: 661 | Добавил: gopri-sport | Дата: 18.03.2017 | Комментарии (0)