MENU
Главная » 2016 » Февраль » 22 » 3-й тур 6-го Відкритого чемпіонату м. Гола Пристань з футзалу
10:32
3-й тур 6-го Відкритого чемпіонату м. Гола Пристань з футзалу

20 лютого 2016 р. у міському Палаці спорту відбувся III тур фінальних ігор 6-го Відкритого чемпіонату м. Гола Пристань з футзалу.

Результати III туру у групах:

I група

  1.  «Вікторія» (с.Бехтери Голопристанського району)- «Гопри» (м.Гола Пристань) 8-2;
  2. «Ветеран» (м.Гола Пристань) – «Соценко» (с.Ул’янівка Скадовського району) 5-0;
  3. «Фермер» (с.Чулаківка Голопристнського району) – «Лідія»  (с.Новомиколаївка Скадовського району) 5-3.

II група

  1. «Цюрупинськ»  (м.Цюрупинськ) – «Легіон» (с.Таврійське Голопристанського району)  5-2;
  2.  «Рятівник» (м.Гола Пристань) - «Чорноморець» (с.Новофедорівка Голопристанського району) 5-5;
  3. «Солдатське» (с.Нововолодимирівка Голопристанського району)  – «Старт» (м.Цюрупинськ)  6-2.

Турнірна таблиця:

I група:

       1. «Ветеран» - 9 очок;

       2. «Вікторія» - 6 очок;

       3. «Фермер» - 4 очки;

       4. «Соценко» - 3 очки;

       5. «Гопри» - 2 очки;

       6. «Лідія» - 1 очко.                            

II група:

  1. «Солдатське» - 9 очок;
  2. «Цюрупинськ» - 7 очок;
  3.  «Старт» - 6 очок;
  4. «Чорноморець» - 2 очки;
  5. «Рятівник» - 1 очко;
  6. «Легіон» - 0 очків.
  7. Бомбардири команд:


     
    1. Александров Олександр - 5;
    2. Венгер Роман – 9;
    3. Кобзарь Сергій – 3;
    4. Бабаян Михайло – 6;
    5. Сокол Володимир – 6;
    6. Набока Костянтин – 3;
    7. Набока Сергій – 8;
    8. Чунтонов Костянтин – 2;
    9. Черкасов О. – 5;
    10. Сухін Руслан – 6;
    11. Свиридов А. – 2;
    12. Максимович Михайло – 14;
    13. Молокуцький Олександр – 7;
    14. Шевкун Андрій – 10;
    15. Панін Костянтин – 30;
    16. Коваленко Дмитро – 3;
    17. Мерзлікін Данило – 2;
    18. Яковенко Олександр – 5;
    19. Шишков Сергій – 7;
    20. Дворецький Олександр -2;
    21. Заруба Василь –3;
    22. Камінський Василь – 14;
    23. Семенов Сергій – 1;
    24. Голубенко Олександр – 1;
    25. Кривошейкин Євген –3;
    26. Кравченко Павло – 3;
    27. Задорожній Віталій – 11;
    28. Зорін Олександр – 7;
    29. Рознюк Олександр – 6;
    30. Нестеренко Віталій – 10;
    31. Кость Василь – 21;
    32. Гливий Іван – 13;
    33. Мартиросян Арам – 3;
    34. Червоненко Генадій – 7;
    35. Чорний Іван – 7;
    36. Петровський Євген – 2;
    37. Мар’євич Сергій – 6;
    38. Лактіонов Олександр – 3;
    39. Лясковець Вадим – 1;
    40. Червоненко Андрій – 3;
    41. Заруба Максим – 4;
    42. Бурковський Олександр –12;
    43. Ханзадян Андранік – 1;
    44. Кравцов Сергій – 7;
    45. Сидоренко Сергій – 1;
    46. Бойко Андрій – 6;
    47. Солов’єв Олександр – 20;
    48. Татарін Віктор – 11;
    49. Жозей Олександр – 1;
    50. Бешенець К. – 17;
    51. Лебідь Роман – 7;
    52. Грецький Ігор – 1;
    53. Бабаян Томас – 7;
    54. Марченко Іван – 20;
    55. Бурковський Денис – 16;
    56. Вихорь Олександр – 2;
    57. Хусаінов Олександр – 13;
    58. Кучерявий Микола – 9;
    59. Остапенко Олег – 2;
    60. Бевзюк Валентин –10;
    61. Март’янов Євген – 10;
    62. Пахотін Є. – 2;
    63. Тарасов Є. – 1;
    64. Набока Валенктин – 3;
    65. Соколовський Антон – 9;
    66. Молокуцький Дмитро – 7;
    67. Ветеневич Генадій – 2;
    68. Жиганов Дмитро – 7;
    69. Бойчук Богдан – 10;
    70. Бабаян Ордо – 3;
    71. Лиховид Олександр – 8;
    72. Кравченко Микола – 7;
    73. Копцевич Іван – 21;
    74. Кравченко Сергій – 17;
    75. Масалов Анатолій – 26;
    76. Гусев Віталій – 9;
    77. Солов’єв С. – 3;
    78. Помигалов Леонід – 2;
    79. Голубенко Андрій – 2;
    80. Кица Олег – 2;
    81. Гуральський Олександр – 2;
    82. Афанасьєв Ігор – 5;
    83. Жиганов Дмитро – 5;
    84. Усуян Юрій – 5;
    85. Сушко Михайло -  9;
    86. Петровський Євген – 2;
    87. Петровський Сергій – 2;
    88. Ісаков Ілля – 7;
    89. Височенко А. – 2;
    90. Муховозов А. – 3;
    91. Снітко С. – 1;
    92. Зайцев Віталій –4;
    93. Кравченко Артем – 1;
    94. Масалов Ілля – 1;
    95. Фальковський Євген – 2;
    96. Блакитний Олександр – 8;
    97. Золотаревський Олександр – 7;
    98. Радченко Денис – 6;
    99. Нестеренко Віталій – 2;
    100. Антонов Євген –6;
    101. Козловець В. – 3;
    102. Сухацький Іван – 9;
    103. Гуйва Владислав – 5;
    104. Соковець Дема – 1;
    105. Шломченко Ігор – 7;
    106. Сінгаєвський – 3;
    107. Кульчиховський О. –5;
    108. Шаріфов Анатолій – 1;
    109. Терент’єв Михайло – 2;
    110. Білозеров Олександр – 2;
    111. Семенов Володимир – 1;
    112. Кардавар Максим – 2;
    113. Бабаєв Ігор – 3;
    114. Заварихін Сергій – 2;
    115. Милий Антон – 1;
    116. Копцевич Валентин – 8;
    117. Середа Олександр – 7;
    118. Ткаченко Сергій – 4;
    119. Сидельников О. – 2;
    120. Кучер Віталій – 3;
    121. Сальник Роман – 3;
    122. Гаркуша Віктор – 1;
    123. Бурлов – 1;
    124. Тріфонов Віталій – 1;
    125. Касперович Денис – 3;
    126. Михайлов О. – 3;
    127. Кузнєцов Сергій – 2;
    128. Кушнарук В. – 2;
    129. Мазуренко Олексій – 2;
    130. Страхов Роман – 6;
    131. Кобзар Сергій – 1;
    132. Тонсян Карен – 6;
    133. Педченко Сергій – 5;
    134. Кравець Владислав – 1.
    135. Степанюк Віталій – 3;
    136. Венгер Павло – 1;
    Попередження:
  8. Венгер Р. «Солдатське» - 2 ж/к;
  9. Набока К. «Рятівник» - ж/к;
  10. Бабаян Т. «Солдатське» -;
  11. Загоруйко О. «Гопри» - ;
  12. Семенов В. «Легіон» - ж/к;
  13. Набока С. «Рятівник» - 3 ж/к (пропускає 4 тур 27.02.2016);
  14. Сокол В. «Рятівник» - ж/к;
  15. Лясковець В. «Легіон» - ж/к;
  16. Сухин Р. «Чорноморець» - ж/к;
  17. Молоукуцький О. «Цюрупинськ» - ж/к;
  18. Венгер П. «Солдатське » - ж/к;
  19. Набока В. «Рятівник» - 2 ж/к;
  20. Колінько А. «Гопри» - ж/к;
  21. Горлов В. «Ветеран» - ж/к;
  22. Семенов В. «Легіон» - ж/к;
  23. Усуян Ю. «Фермер» - 2 ж/к;
  24. Гаркуша В. «Лідія» - ж/к;
  25. Кульчиковський О. «Соценко» - ж/к;
  26. Ткаченко С. «Соценко» - ж/к;
  27. Гливий І. «Лідія» - ж/к;
  28. Бойко О. «Цюрупинськ» - ж/к;
  29. Петровський Є. «Лідія» - ж/к;
  30. Гаркуша В. «Лідія» - ;
  31. Радченко В. «Ветеран» - ж/к;
  32. Бабаян М. «Солдатське» - ж/к;
  33. Фальковський Є. «Соценко» - ж/к;
  34. Мар’євич С. «Лідія» - ж/к;
  35. Бойчук Б. «Гопри» - ж/к;
  36. Гливий І. «Лідія» - ж/к;
  37. Пахотін Є. «Старт» - ж/к;
  38. Шишков С. «Легіон» - ж/к;
  39. Черкасов О. «Черноморець» - ж/к;
  40. Сухін Р. «Черноморець» - ж/к;
  41. Бешенець К. « Чорноморець» - ж/к;
  42. Радченко Д. «Ветеран» - ж/к;
  43. Лиховид О. «Вікторія» - ж/к;
  44. Сальник В. «Вікторія» - ж/к;
  45. Солов’єв О. «Старт» - ж/к;
  46. Гливий І. «Лідія» -ж/к;
  47. Масалов А. «Соценко» - ж/к;
  48. Панін К. «Гопри» - ж/к;
  49. Бурковський Д. «Гопри» - ж/к;
  50. Зайцев В. «Соценко» - ж/к;
  51. Обертас Є. «Старт» - ж/к;
  52. Рознюк О. «Старт» - ж/к;
  53. Заруба В. «Легіон» - ж/к;
  54. Бабаян О. «Солдатське» - ж/к;
  55. Петровський Є. «Лідія» - ж/к;
  56. Помігалов Л. «Ветеран» - ж/к;
  57. Бурковський Д. –  ж/к;
  58. Каменюка М. «Цюрупинськ» - 2 ж/к;
  59. Чаклаков К. «Гопри» - ж/к;
  60. Антонов Є. «Старт» - ж/к;
  61. Марченко І. «Фермер» - ;
  62. Вільховченко В. «Соценко» - ж/к;
  63. Чорний І. «Фермер» - ж/к;
  64. Кушнарук В. «Соценко» - ж/к;
  65. Педченко С. «Вікторія» - ж/к
  66. Кардавар «Фермер» - 2 ж/к;
  67. Ветеневич В. «Фермер» -;
  68. Червоненко Г. «Лідія» - ж/к;
  69. Трифонов «Лідія» - ж/к;
  70. Кучерявий «Ветеран» - ж/к;
  71. Максимович М. «Чорноморець» - ;
  72. Копцевич В. «Чорноморець» - ж/к;
  73. Тресницкий В. «Вікторія» - ж/к;
  74. Хозей А. «Фермер» - ж/к;
  75. Бабаєв І. «Фермер» - ж/к.
Просмотров: 534 | Добавил: gopri-sport | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar