MENU
Главная » 2016 » Февраль » 18

14 лютого 2016 року у м. Херсон проходив Відкритий чемпіонат Херсонської області з ушу «саньда». Місто Гола Пристань представляли спортсмени ВПВ «Патріот» Голопристанського міського центру здоров’я населення «Спорт для всіх». У Чемпіонаті приймали участь близько 350-ти спортсменів з усієї області. Наші спортсмени показали себе на найвищому рівні, продемонструвавши чудову техніку і завоювали 12 медалей, а саме: Медалі за I місце отримали – Важенілек Юлія, Зеленовський Данило, Чесніков Андрій, Турков Олександр, Турков Данило, Кріст’янчик  Арина. Медалі за II місце отримали – Хараджа Кирило, Уварова Олександра, Кім Володимир, Брага Ігор, Коваленко Ганна. Медаль за III місце завоював Тинін Георгій. У загальному зал ... Читать дальше »

Просмотров: 876 | Добавил: gopri-sport | Дата: 18.02.2016 | Комментарии (0)

12 лютого 2016 року у м. Херсон проходив Чемпіонат Херсонської області з блискавичних  шахів серед юнаків та дівчат до 12, 14, 16, 18 та 20 років.Від міста Гола Пристань у Чемпіонаті прийняли участь двоє спортсменів Голопристанського міського центру здоров’я населення «Спорт для всіх»,а саме: Симоненко Георгій (до 12-ти років) та Ковач Антон (до 16-ти років). Наші хлопці показали хорошу гру, враховуючи, що це їх перше змагання такого роду. Слід зауважити, що будучи неготовими до контрольного часу (3 хвилини плюс 2 секунди), Симоненко Георгій набрав 4 очки із 9-ти можливих і посів 29-те місце серед 50-ти учасників. Ковач Антон по своєму віку зайняв 4-те місце с ... Читать дальше »

Просмотров: 599 | Добавил: gopri-sport | Дата: 18.02.2016 | Комментарии (0)