MENU
Главная » 2016 » Февраль » 29 » 4-й тур 6-го Відкритого чемпіонату м. Гола Пристань з футзалу
11:58
4-й тур 6-го Відкритого чемпіонату м. Гола Пристань з футзалу

 

27 лютого 2016 р. у міському Палаці спорту відбувся IV тур фінальних ігор

 6-го Відкритого чемпіонату м. Гола Пристань з футзалу.

Результати IV туру у групах:

I група

  1. «Вікторія» (с.Бехтери Голопристанського району) – «Лідія»  (с.Новомиколаївка Скадовського району) 5-0;
  2. «Ветеран» (м.Гола Пристань) – «Фермер» (с.Чулаківка Голопристнського району) 3-0;
  3. «Гопри» (м.Гола Пристань) - «Соценко» (с.Ул’янівка Скадовського району)  5-0.

II група

  1. «Цюрупинськ»  (м.Цюрупинськ) – «Солдатське» (с.Нововолодимирівка Голопристанського району)  2-0;
  2.  «Рятівник» (м.Гола Пристань) -  «Легіон» (с.Таврійське Голопристанського району) 4-2;
  3. «Старт» (м.Цюрупинськ) – «Чорноморець» (с.Новофедорівка Голопристанського району)  5-0.

Турнірна таблиця:

I група:

       1.    «Ветеран» - 12 очок;

       2.    «Вікторія» - 9 очок;

       3.    «Гопри» - 5 очок;

       4.    «Фермер» - 4 очки;

       5.    «Соценко» - 3 очки;

       6.     «Лідія» - 1 очко.                            

II група:

  1. «Цюрупинськ» - 10 очок;

  2. «Солдатське» - 9 очок;

  3. «Старт» - 9 очок;

  4. «Рятівник» - 4 очки;

  5. «Чорноморець» - 2 очки;

  6.  «Легіон» - 0 очків.

Бомбардири команд:

  1. Александров Олександр - 5;
  2. Венгер Роман – 9;
  3. Кобзарь Сергій – 3;
  4. Бабаян Михайло – 6;
  5. Сокол Володимир – 6;
  6. Набока Костянтин – 3;
  7. Набока Сергій – 10;
  8. Чунтонов Костянтин – 2;
  9. Черкасов О. – 5;
  10. Сухін Руслан – 6;
  11. Свиридов А. – 2;
  12. Максимович Михайло – 14;
  13. Молокуцький Олександр – 7;
  14. Шевкун Андрій – 10;
  15. Панін Костянтин – 30;
  16. Коваленко Дмитро – 3;
  17. Мерзлікін Данило – 2;
  18. Яковенко Олександр – 5;
  19. Шишков Сергій – 7;
  20. Дворецький Олександр -2;
  21. Заруба Василь –3;
  22. Камінський Василь – 14;
  23. Семенов Сергій – 1;
  24. Голубенко Олександр – 1;
  25. Кривошейкин Євген –3;
  26. Кравченко Павло – 3;
  27. Задорожній Віталій – 11;
  28. Зорін Олександр – 7;
  29. Рознюк Олександр – 6;
  30. Нестеренко Віталій – 10;
  31. Кость Василь – 21;
  32. Гливий Іван – 13;
  33. Мартиросян Арам – 3;
  34. Червоненко Генадій – 7;
  35. Чорний Іван – 7;
  36. Петровський Євген – 2;
  37. Мар’євич Сергій – 6;
  38. Лактіонов Олександр – 3;
  39. Лясковець Вадим – 1;
  40. Червоненко Андрій – 3;
  41. Заруба Максим – 4;
  42. Бурковський Олександр –12;
  43. Ханзадян Андранік – 1;
  44. Кравцов Сергій – 7;
  45. Сидоренко Сергій – 1;
  46. Бойко Андрій – 6;
  47. Солов’єв Олександр – 20;
  48. Татарін Віктор – 11;
  49. Жозей Олександр – 1;
  50. Бешенець К. – 17;
  51. Лебідь Роман – 7;
  52. Грецький Ігор – 1;
  53. Бабаян Томас – 7;
  54. Марченко Іван – 20;
  55. Бурковський Денис – 16;
  56. Вихорь Олександр – 2;
  57. Хусаінов Олександр – 14;
  58. Кучерявий Микола – 10;
  59. Остапенко Олег – 2;
  60. Бевзюк Валентин –10;
  61. Март’янов Євген – 10;
  62. Пахотін Є. – 2;
  63. Тарасов Є. – 1;
  64. Набока Валенктин – 3;
  65. Соколовський Антон – 10;
  66. Молокуцький Дмитро – 7;
  67. Ветеневич Генадій – 2;
  68. Жиганов Дмитро – 7;
  69. Бойчук Богдан – 10;
  70. Бабаян Ордо – 3;
  71. Лиховид Олександр – 8;
  72. Кравченко Микола – 7;
  73. Копцевич Іван – 21;
  74. Кравченко Сергій – 17;
  75. Масалов Анатолій – 26;
  76. Гусев Віталій – 9;
  77. Солов’єв С. – 3;
  78. Помигалов Леонід – 2;
  79. Голубенко Андрій – 2;
  80. Кица Олег – 2;
  81. Гуральський Олександр – 2;
  82. Афанасьєв Ігор – 5;
  83. Жиганов Дмитро – 5;
  84. Усуян Юрій – 5;
  85. Сушко Михайло -  9;
  86. Петровський Євген – 2;
  87. Петровський Сергій – 2;
  88. Ісаков Ілля – 7;
  89. Височенко А. – 2;
  90. Муховозов А. – 3;
  91. Снітко С. – 1;
  92. Зайцев Віталій –4;
  93. Кравченко Артем – 1;
  94. Масалов Ілля – 1;
  95. Фальковський Євген – 2;
  96. Блакитний Олександр – 8;
  97. Золотаревський Олександр – 7;
  98. Радченко Денис – 6;
  99. Нестеренко Віталій – 2;
  100. Антонов Євген –6;
  101. Козловець В. – 3;
  102. Сухацький Іван – 11;
  103. Гуйва Владислав – 5;
  104. Соковець Дема – 1;
  105. Шломченко Ігор – 7;
  106. Сінгаєвський – 3;
  107. Кульчиховський О. –5;
  108. Шаріфов Анатолій – 1;
  109. Терент’єв Михайло – 2;
  110. Білозеров Олександр – 2;
  111. Семенов Володимир – 1;
  112. Кардавар Максим – 2;
  113. Бабаєв Ігор – 3;
  114. Заварихін Сергій – 2;
  115. Малий Антон –3;
  116. Копцевич Валентин – 8;
  117. Середа Олександр – 7;
  118. Ткаченко Сергій – 4;
  119. Сидельников О. – 2;
  120. Кучер Віталій – 3;
  121. Сальник Роман – 3;
  122. Гаркуша Віктор – 1;
  123. Бурлов – 1;
  124. Тріфонов Віталій – 1;
  125. Касперович Денис – 3;
  126. Михайлов О. – 3;
  127. Кузнєцов Сергій – 2;
  128. Кушнарук В. – 2;
  129. Мазуренко Олексій – 2;
  130. Страхов Роман – 6;
  131. Кобзар Сергій – 1;
  132. Тонсян Карен – 6;
  133. Педченко Сергій – 5;
  134. Кравець Владислав – 1.
  135. Степанюк Віталій – 3;
  136. Венгер Павло – 1;

Попередження:

  1. Венгер Р. «Солдатське» - 2 ж/к;
  2. Набока К. «Рятівник» - ж/к;
  3. Бабаян Т. «Солдатське» - ;
  4. Загоруйко О. «Гопри» - ;
  5. Семенов В. «Легіон» - ж/к;
  6. Набока С. «Рятівник» - ;
  7. Сокол В. «Рятівник» - ж/к;
  8. Лясковець В. «Легіон» - ж/к;
  9. Сухин Р. «Чорноморець» - ж/к;
  10. Молоукуцький О. «Цюрупинськ» - ж/к;
  11. Венгер П. «Солдатське » - ж/к;
  12. Набока В. «Рятівник» - 2 ж/к;
  13. Колінько А. «Гопри» - ж/к;
  14. Горлов В. «Ветеран» - ж/к;
  15. Семенов В. «Легіон» - ж/к;
  16. Усуян Ю. «Фермер» - 2 ж/к;
  17. Гаркуша В. «Лідія» - ж/к;
  18. Кульчиковський О. «Соценко» - ж/к;
  19. Ткаченко С. «Соценко» - ж/к;
  20. Гливий І. «Лідія» - ж/к;
  21. Бойко О. «Цюрупинськ» - ж/к;
  22. Петровський Є. «Лідія» - ж/к;
  23. Гаркуша В. «Лідія» - ;
  24. Радченко В. «Ветеран» - ж/к;
  25. Бабаян М. «Солдатське» - ж/к;
  26. Фальковський Є. «Соценко» - ж/к;
  27. Мар’євич С. «Лідія» - ж/к;
  28. Бойчук Б. «Гопри» - ж/к;
  29. Гливий І. «Лідія» - ж/к;
  30. Пахотін Є. «Старт» - ж/к;
  31. Шишков С. «Легіон» - ж/к;
  32. Черкасов О. «Черноморець» - ж/к;
  33. Сухін Р. «Черноморець» - ж/к;
  34. Бешенець К. « Чорноморець» - ж/к;
  35. Радченко Д. «Ветеран» - ж/к;
  36. Лиховид О. «Вікторія» - ж/к;
  37. Сальник В. «Вікторія» - ж/к;
  38. Солов’єв О. «Старт» - ж/к;
  39. Гливий І. «Лідія» -ж/к;
  40. Масалов А. «Соценко» - ж/к;
  41. Панін К. «Гопри» - ж/к;
  42. Бурковський Д. «Гопри» - ж/к;
  43. Зайцев В. «Соценко» - ж/к;
  44. Обертас Є. «Старт» - ж/к;
  45. Рознюк О. «Старт» - ж/к;
  46. Заруба В. «Легіон» - ж/к;
  47. Бабаян О. «Солдатське» - ж/к;
  48. Петровський Є. «Лідія» - ж/к;
  49. Помігалов Л. «Ветеран» - ж/к;
  50. Бурковський Д. –  ж/к;
  51. Каменюка М. «Цюрупинськ» - 2 ж/к;
  52. Чаклаков К. «Гопри» - ж/к;
  53. Антонов Є. «Старт» - ж/к;
  54. Марченко І. «Фермер» - ;
  55. Вільховченко В. «Соценко» - ж/к;
  56. Чорний І. «Фермер» - ж/к;
  57. Кушнарук В. «Соценко» - ж/к;
  58. Педченко С. «Вікторія» - ж/к
  59. Кардавар «Фермер» - 2 ж/к;
  60. Ветеневич В. «Фермер» -;
  61. Червоненко Г. «Лідія» - ж/к;
  62. Трифонов «Лідія» - ж/к;
  63. Кучерявий «Ветеран» - ж/к;
  64. Максимович М. «Чорноморець» - ;
  65. Копцевич В. «Чорноморець» - ж/к;
  66. Тресницкий В. «Вікторія» - ж/к;
  67. Хозей А. «Фермер» - ж/к;
  68. Бабаєв І. «Фермер» - ж/к;
  69. Молокуцький Д. «Цюрупинськ» - ж/к;
  70. Александров  О. «Солдатське» - ж/к;
  71. Белозеров А. «Легіон» - ж/к;
  72. Артамонов А. «Легіон» - ж/к;
  73. Шломченко І. «Легіон» - ж/к.
Просмотров: 496 | Добавил: gopri-sport | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
avatar