MENU
Главная » 2017 » Март » 20 » Регіональні змагання чемпінату України з боксу
11:43
Регіональні змагання чемпінату України з боксу

З 16 по 19 березня  2017 року у м.Одесі відбувся регіональний чемпіонат України з боксу, в якому прийняли участь 87 боксерів з 22 міст:  Одеської, Миколаївської і Херсонської областей.За Херсонську область вибороли право виступати четверо вихованців  Голопристанського міського Центру фізичного здоров’я населення "Спорт для всіх" Кім Володимир, Соколовський Данило, Пиртя Артур, Кириченко Кирило.За збігом обставин (травми) Кім і Пиртя не відправились на чемпіонат. Кирило Кириченко у ваговій категорії до 54 кг. в першому бою переміг Артура Задніпровського з м.Миколаїва. В фінальном бою він зустрівся ще з одним представником із м.Херсону і поступився Ростиславу Пазичу, таким чином, завоювавши срібну медаль змагань. Данило Соколовський у вваговій категорії до 52кг. в першому бою одноголосним рішенням судівскої колегії переміг представника м.Одеси Данила Яшкова. В півфіналі, також одноголосним рішенням, переміг Богдана Лопатина з м.Херсона. У фінальном бою Данило, також одноголосним рішенням, переміг представника м.Херсона Олександра Цесаренка і завоював золоту медаль чемпіонату. Обидва Голопристанські боксери потрапили до збірної команди України. Слід відзначити, що боксери є вихованцями тренера Романа Чернишова. Також Роман є суддею національної категорії і обслуговував бої цього чемпіонату. Побажаємо подальшого успіху нашим вихованцям!

Директор ГМЦФЗН "Спорт для всіх" Бурковський О.Г.

Просмотров: 812 | Добавил: gopri-sport | Рейтинг: 0.0/0