MENU
Главная » 2016 » Февраль » 18 » Чемпіонат Херсонської області по блискавичним та швидким шахам
14:07
Чемпіонат Херсонської області по блискавичним та швидким шахам

12 лютого 2016 року у м. Херсон проходив Чемпіонат Херсонської області з блискавичних  шахів серед юнаків та дівчат до 12, 14, 16, 18 та 20 років.Від міста Гола Пристань у Чемпіонаті прийняли участь двоє спортсменів Голопристанського міського центру здоров’я населення «Спорт для всіх»,а саме: Симоненко Георгій (до 12-ти років) та Ковач Антон (до 16-ти років). Наші хлопці показали хорошу гру, враховуючи, що це їх перше змагання такого роду. Слід зауважити, що будучи неготовими до контрольного часу (3 хвилини плюс 2 секунди), Симоненко Георгій набрав 4 очки із 9-ти можливих і посів 29-те місце серед 50-ти учасників. Ковач Антон по своєму віку зайняв 4-те місце серед 22-х учасників змагань. Вітаємо наших спортсменів з доволі вдалим дебютом!

13 та 14 лютого 2016 року у м. Херсон відбувся фінал Чемпіонату Херсонської області з швидких шахів серед юнаків та дівчат до 12, 14, 16, 18 та 20 років. Місто Голу Пристань представляли три спортсмени Голопристанського міського центру здоров’я населення «Спорт для всіх»:Ковач Антон (до 16-ти років);Симоненко Георгій (до 12-ти років);Усеїнов Есфер (до 12-ти років).Симоненко Георгій набрав 4,5 очки із 9-ти можливих і посів 26 місце. Усеїнов Есфер  деякий час був у групі лідерів і набрав 5 очок, посівши 14-те місце. Ковач Антон довгий час претендував на нагороди у своїй віковій категорії, та для того щоб завоювати бронзу, йому потрібно було вигравати у передостанньому турі. Він ризикнув, але на жаль програв, потім послідувала поразка і в останньому турі. У підсумку – 5-те місце у своїй віковій категорії. Наші спортсмени проявили бійцівські якості і позначили орієнтир для наступних результатів.

Просмотров: 600 | Добавил: gopri-sport | Рейтинг: 0.0/0