MENU
Главная » 2016 » Февраль » 23 » Чемпіонат Херсонської області з годзю-рю карате
12:41
Чемпіонат Херсонської області з годзю-рю карате

21 лютого 2016 року в с. Залізний Порт (Голопристанський р-н), відбувся Чемпіонат області з годзю-рю карате. В ньому приймало участь близько 80 чоловік з усієї області. Голу Пристань представляло 17 спортсменів клубу ВПВ «Патріот» Голопристанського міського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх». У напруженій боротьбі наші бійці завоювали 13 медалей, а саме:

I місце вибороли – Важенілек Юлія, Кріст’янчик Арина, Медведєв Станіслав, Тинін Георгій, Кім Володимир, Турков Олександр, Брага Ігор.

II місце – Чесніков Андрій, Коваленко Ганна, Данилевич Андрій, Ніколаєв Олексій.

III місце – Чесніков Олександр, Турков Данило.

Також, Турков Олександр отримав кубок за найкрасивіший бій. На чемпіонаті Херсонської області наші спортсмени посіли I загальне місце. Вітаємо переможців!!!

Просмотров: 875 | Добавил: gopri-sport | Рейтинг: 0.0/0