MENU
Главная » 2016 » Май » 22 » Чемпіонат області з футболу серед команд дітей 2005/2006 р.н.
20:24
Чемпіонат області з футболу серед команд дітей 2005/2006 р.н.

21 травня в м.Гола Пристань на міському стадіоні Дніпровець відбулись ігри шостого туру чемпіоната Херсонської області з футболу серед команд дітей 2005/2006 років народження.Першими грали команди Авангард м.Каховка і Освіта-1 м.Херсон.Гра була дуже цікавою за змістом з безліч гольових моментів.Футболісти не дивлячи на свій юний вік демонстрували дорослу за міркуванням гру і подарували глядачам фієрію голів.Першими рахунок відкрили хлопці з Авангарду і володіли ініциативою на полі,,але  ще до перерви футболісти з Освіти не тільки зрівняли рахунок а й забивши тричі вийшли вперед 3-1.Після перерви справжний характер показали футболісти з Каховки які змогли забити чотирі м"чі і не пропустивши жодного.В підсумку 5-3 на користь Авангарда.Паралельно грали команди Олешшя з м.Цюрупинськ і Динамо с.м.т.Дар"вка.Грали команди які розташувались внизу турнірної таблиці але і тут варувала боротьба і вітали справжні емоції.Кожна команда хотіла перемогти.В підсумку 5-2 на користь футболістів з Дар"ївки.Слідуючими грали команди з верхньої частини таблиці команда Кристал м.Херсон і команда Херсон-47 м.Херсон.Гра була напруженою про що свідчить рахунок після першого тайму 1-1.В другому свою перевагу довела команда Школи №47 яка змогла здобути перемогу з рахунком 3-1.Паралельно грали команди Гопри і Освіта-2.Перемога Голопристанської команди 7-3.В цьому турі була зіграна гра девятого туру між командами Авангард м.Каховка і Освіта-05 м.Херсон.Грали одні з лідерів чемпіонату.Перша половина гри пройшла в рівній борьбі про що свідчили нулі на табло.В другій футболісти Авангарда скористались своїми моментами і перемогли з рахунком 2-1.

Турнірна таблиця Чемпіонату Херсонської області з футболу 2016 року серед команд юнаків 2005-2006 років народження.