MENU
Главная » 2016 » Май » 22

21 травня в м.Гола Пристань на міському стадіоні Дніпровець відбулись ігри шостого туру чемпіоната Херсонської області з футболу серед команд дітей 2005/2006 років народження.Першими грали команди Авангард м.Каховка і Освіта-1 м.Херсон.Гра була дуже цікавою за змістом з безліч гольових моментів.Футболісти не дивлячи на свій юний вік демонстрували дорослу за міркуванням гру і подарували глядачам фієрію голів.Першими рахунок відкрили хлопці з Авангарду і володіли ініциативою на полі,,але  ще до перерви футболісти з Освіти не тільки зрівняли рахунок а й забивши тричі вийшли вперед 3-1.Після перерви справжний характер показали футболісти з Каховки які змогли забити чотирі м"чі і не пропустивши жодного.В підсумку 5-3 на користь Авангарда.Пара ... Читать дальше »

Просмотров: 811 | Добавил: gopri-sport | Дата: 22.05.2016 | Комментарии (0)

17 травня у Голопристанському міському центрі фізичного здоров’я населення "Спорт для всіх" відбулася ІV обласна спартакіада серед інвалідів праці «Сила духу».

Даний захід – відбірковий етап Всеукраїнської спартакіади, організаторами його виступають управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України в Херсонській області та Херсонська обласна організація фізкультурно-спортивного товариства «Спартак&ra ... Читать дальше »

Просмотров: 694 | Добавил: gopri-sport | Дата: 22.05.2016 | Комментарии (0)