MENU
Главная » 2016 » Октябрь » 3 » Чемпіонат області з футболу у південно-західній зоні серед команд юнаків 2005/2006 р.н.
11:45
Чемпіонат області з футболу у південно-західній зоні серед команд юнаків 2005/2006 р.н.

02 жовтня 2016 року у м.Гола Пристань на стадіоні "Дніпровець" стартував чемпіонат Херсонської області з футболу у південно-західній зоні серед команд юнаків 2005/2006 років народження. У чемпіонаті взяли участь 20 команд із позашкільних навчальних закладів спортивного профелю, громадських об’єднань, які були розподілені на дві зони по територіальному принципу. У південно-західній зоні прийняли участь наступні команди:

  1. «Дніпро», Білозерський район (Білозерська районна КДЮСШ);
  2. «Динамо», Цюрупинський район (ДЮСШ Цюрупинської районної ради);
  3. «Джарилгач», Скадовський район (Скадовська районна КДЮСШ);
  4. ФК «Гопри», м. Гола Пристань;
  5. «Динамо - Дар’ївка», Білозерський район;
  6. «Освіта - 05», м. Херсон (комплексна ДЮСШ Управління з питань фізичної культури і спорту облдержадміністрації);
  7. «Освіта - 06», м. Херсон (комплексна ДЮСШ Управління з питань фізичної культури і спорту облдержадміністрації);
  8. «Херсон - 47», м. Херсон (Херсонська міська ДЮСШ №3 міської ради);
  9. «Шумен», м. Херсон (ДЮКФП №5 Херсонської міської ради);
  10. «Херсон», м. Херсон (ДЮСШ «Херсон» Херсонської міської ради);                            11. «Кристал», м. Херсон (СДЮСШОР з футболу «Кристал»)    

                                     Результати першого і другого туру:                    

"Шумен" - "Гопри" : 1-5 ;  "Херсон" - "Кристал" : 0-12 ;  "Дніпро" - "Динамо":2-0 ; "Олешшя" - "Освіта 6" : 0-11 ; "Джарилгач" - "ДЮСШ 3": 0-5 ;"Освіта 5" - "Херсон" : 6-0 ; "Гопри" - "Динамо" : 4-0 ; "Кристал" - "Олешшя" : 5-0 ; "Дніпро" - "Джарилгач" : 1-1 ;  "ДЮСШ 3" - "Освіта 6": 1-0 ;    

                                 Турнірна таблиця після двох турів:

1) "Гопри" – 6 очок; 2) "Кристал" – 6 очок;3) "ДЮСШ 3" – 6очок; 4) "Дніпро" – 4 очки;                   5) "Освіта 6" – 3 очки; 6) "Освіта 5" - 3 очки; 7) "Джарилгач" – 1 очко; 8) "Динамо" – 0 очок;         9) "Шумен" – 0 очок; 10) "Олешшя" – 0 очок; 11) "Херсон" – 0 очок.                                                 Календар ігор 1 кола:                                                                                                              

ХЕРСОНСЬКА ОБЛАСНА ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКА ФУТБОЛЬНА ЛIГА

Чемпіонат Херсонської області з футболу сезону 2016/2017 років серед команд юнаків 2005/2006 р.н.

Південно-Західна зона

 

Тур            Дата                  Поч.                                       Команди                           Рахунок

1                01.10               09.45                 «Шумен» - «Гопри»                                    1-5

                                         09.45                 «Херсон» - «Кристал»                               0-12

                                         10.20                 «Дніпро» -« Динамо»                                  2-0

                                         10.20                 «Олешшя» - «Освіта 06»                            0-11

                                         10.55                 «Джарилгач» - «ДЮСШ 3»                           0-5

2                                      10.55                 «Освіта 05» - «Херсон»                               6-0

                                         11.30                 «Гопри» - «Динамо»                                   4-0

                                         11.30                 «Кристал» - «Олешшя»                              5-0

                                         12.05                 «Дніпро» - «Джарилгач»                             1-1

                                         12.05                 «ДЮСШ 3» - «Освіта 06»                           1-0

 

3             09.10                   09.00                «Динамо» - «Шумен»

                                          09.00                «Олешшя» - «Освіта 05»

                                          09.40                «Джарилгач» - «Гопри»

                                          09.40                «ДЮСШ 3» - «Кристал»

                                          10.20                «»Освіта 06» - «Дніпро»

4                                       10.20                «Херсон» - «»Олешшя»

                                          11.00                «Шумен» - «Джарилгач»

                                          11.00                «Освіта 05» - «»ДЮСШ 3»

 

                                          11.40                «Гопри» - «Освіта 06»

                                          11.40                « Кристал» - «Дніпро»

 

5             16.10               09.00                «Джарылгач» - «Динамо»

                                          09.00                «ДЮСШ 3» - «Херсон»

                                          09.40                «Освіта 06» - «Шумен»

                                          09.40                «Дніпро» - «Освіта 05»

                                          10.20                «Кристал» - «Гопри»

6                                       10.20                «Олешшя» - «ДЮСШ 3»

                                          11.00                «Динамо» - «Освіта 06»

                                          11.00                «Херсон» - «Дніпро»

 

                                          11.40                «Шумен» - «Кристал»

                                           11.40                 «Освіта 05» - «Гопри»

7             23.10                    09.00                «Освіта 06» - «Джарилгач»

                                          09.00                «Дніпро» - «Олешшя»

                                          09.40                «Кристал» - «Динамо»

                                          09.40                «Гопри» - «Херсон»

                                          10.20                «Освіта 05» - «Шумен»

8                                       10.20                «ДЮСШ 3» - «Дніпро»

                                          11.00                «Джарилгач» - «Кристал»

                                          11.00                «Олешшя» - «Гопри»

 

                                          11.40                «Динамо» - «Освіта 05»

                                        11.40                 «Херсон» - «Шумен»

9             30.10                  09.00                «Кристал» - «Освіта 06»

                                          09.00                «Гопри» - «ДЮСШ 3»

                                          09.40                «Освіта 05» - «Джарилгач»

                                          09.40                «Шумен» - «Олешшя»

                                          10.20                «Херсон» - «Динамо»

10                                     10.20                «Дніпро» - «Гопри»

                                          11.00                «Освіта 06» - «Освіта 05»

                                          11.00                «ДЮСШ 3» - «Шумен»

 

                                          11.40                «Джарилгач» - «Херсон»

                                          11.40                 «Олешшя» - «Динамо»

11              06.11                 10.20                «Освіта 05» - «Кристал»

                                          11.00                «Шумен» - «Дніпро»

                                          11.00                «Херсон» - «Освіта 06»

 

                                          11.40                «Динамо» - «ДЮСШ 3»

                                          11.40                  «Олешшя» - «Джарилгач»

 

                 

 

Просмотров: 633 | Добавил: gopri-sport | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
avatar