MENU
Главная » 2016 » Октябрь » 03

02 жовтня 2016 року у м.Гола Пристань на стадіоні "Дніпровець" стартував чемпіонат Херсонської області з футболу у південно-західній зоні серед команд юнаків 2005/2006 років народження. У чемпіонаті взяли участь 20 команд із позашкільних навчальних закладів спортивного профелю, громадських об’єднань, які були розподілені на дві зони по територіальному принципу. У південно-західній зоні прийняли участь наступні команди:

1. «Дніпро», Білозерський район (Білозерська районна КДЮСШ);
  2. «Динамо», Цюрупинський район (ДЮСШ Цюрупинської районної ради);
  3. «Джарилгач», Скадовський район (Скадовська районна КДЮСШ);
  4. ФК «Гопри», м. Гола Пристань;
  5. &laqu ... Читать дальше »
Просмотров: 857 | Добавил: gopri-sport | Дата: 03.10.2016 | Комментарии (0)

01 жовтня 2016 року у м.Каховка на стадіоні "Олімпійський" відбулась фінальна гра чемпіонату Херсонської області з футболу серед команд ветеранів між командами "Барбадос" м.Херсон  і  "Гопри-Скадовськ". Перша половина зустрічі пройшла за перевагою Голопристанської команди. Володіючи територіальною перевагою, наші футболісти відкрили рахунок після кутового удару. Відзначився Бодік Сергій. За рахунку 1- 0 команди пішли на перерву. У другому таймі обидві команди створювали моменти, і в одному Херсонці зрівняли рахунок. Відзначився Чопік Сергій. Все йшло до серії пенальті. У додані хвилини після подачі з флангу вдалось забити вирішальний гол футболістам команди «Гопри-Скадовськ». Переможний гол забив Лиховид О ... Читать дальше »

Просмотров: 559 | Добавил: gopri-sport | Дата: 03.10.2016 | Комментарии (0)