MENU
Главная » 2016 » Октябрь » 18 » Чемпіонат області з футболу серед команд юнаків 2005/2006 р.н.
09:24
Чемпіонат області з футболу серед команд юнаків 2005/2006 р.н.

16 жовтня в м.Гола Пристань на міському стадіоні "Дніпровець" відбулись ігри 5-6 туру DANON чемпіонату Херсонської області з футболу у південно-західній зоні серед команд юнаків 2005/2006 років народження.          Результати ігор : 1) Джарилгач - Динамо 2-0 ; 2) ДЮСШ 3 - Херсон 6-0 ; 3) Освіта 06 - Шумен 7-0 ; 4) Дніпро - Освіта 05 1-2 ; 5) Кристал - Гопри 3-1; 6) Олешшя - ДЮСШ 3 0-4    7) Динамо - Освіта 06  0-5; 8) Херсон - Дніпро 2-3 ; 9) Освіта 05 - Гопри 0-0 ; 10) Шумен - Кристал 0-6 ; 11) Олешшя - Джарилгач 0-1                                                                                   Турнірна таблиця : 1) ДЮСШ 3 - 16 оч; 2) Кристал - 15оч; 3) Освіта 06 - 15оч; 4) Освіта 05 - 11оч; 5) Гопри - 10оч; 6) Джарилгач - 8оч; 7) Дніпро - 7оч; 8) Шумен - 4оч; 9) Олешшя - 3оч; 10) Динамо - 0оч; 11) Херсон - 0оч.           

Бомбардири

1) Дубровний Микола(ДЮСШ 3) – 10;                                                                         

2) Баденко Ілля (Кристал) – 6;                           

3) Декалюк Стас (Кристал) – 2;                        

4) Ільченко Андрій (Кристал) – 5;                     27)  Крупич Б (Освіта05) – 1;

5) Жаданов Іван (Гопри) -2;                               28)  Гренета Микола (Шумен) – 1;

6) Семьонов Сергій (Гопри) – 4;                     29)  Мельник В. (Освіта05) – 1;

7) Пальчевський Кирило (Гопри) – 2;           30)  Пуля А. (Освіта05) – 1;

8) Змієвський Кирило (Гопри) – 2;                    31)  Певь Іван (ДЮСШ3) – 1;

9) Іваненко Артем (Гопри) – 1;                       32)  Порциєнко Віталій (Освіта06) – 1;

10) Леонов О (Освіта05) – 1;                           33)  Глущенко Віктор (Дніпро) – 2;

           11) Любашенко І (Освіта05) – 6;                   34)  Острянський Павло (Олешшя) – 1;

12) Попенко А (Освіта05) – 1;                         35)  Динул Іван (Олешшя) – 1;

13) Мазур Максим (ДЮСШ3) – 1;                 36)  Соценко Данило (Джарилгач) – 3;

14) Ронело Олег (ДЮСШ3) – 1;                         37)  Фіонделюк Артем (Джарилгач) - 1;

  15) Воропаєв Артем (Освіта06) – 1;               38)  Марченко Влад ( Шумен) – 2;

16) Перегудов Кирил о(Освіта06) – 3;           39)  Макаренко Максим (Освіта06) – 5;

17 Волович Артем (Освіта06) – 7;                  40)  Якименко Данило (Освіта06) – 6;

18 Стадник Вадим (Освіта06) – 3;                  41)  Сотник Юрій (Кристал) – 1;

19) Дробишев Микита (Освіта06) – 1;            42) Іващенко Микита(Джарилгач) – 1;

20) Білоус Андрій (Дніпро) – 4;                      43) Педь Іван(ДЮСШ3) – 2;

21) Кожевніков Денис (Кристал) – 1;             44) Коваленко Андрій (ДЮСШ3) - 1

22) Васюков Микита (Кристал) – 3;               45) Маліновський  Генадій(ДЮСШ3)-1

23) Ілляшенко Ілля (Кристал) – 5;                  46) Білоус Олександр (Освіта06) – 1;

24)  Помігалов Данил (Кристал) – 2;             47) Баранюк А (Херсон) – 2;                

25) Садовой Ярослав(Кристал) – 3;               48) Гарник Данило (Дніпро) – 1;

26) Кучер Дмитро (Шумен) – 1;                                                                                                        

Попередження

 

  1.  Воропаєв  Артем ( Освіта 06 ) –  ж.к.
  2.  Стрельник  Микита ( ДЮСШ 3 ) – ж.к.
  3.  Токанько  Дмитро ( Шумен ) – ж.к.
  4.  Пісоцький  Валентин ( Дніпро ) – ж.к.
  5.  Гринько  Віталій ( Джарилгач ) – ж.к.
  6.  Магомедов  Расим ( Олешшя ) – ж.к.
  7.  Курдянко  Юрій ( Дніпро ) – ж.к.
  8.  Баденко  Ілля ( Кристал ) – ж.к.
  9.  Дубровний  Михайло ( ДЮСШ3 ) – ж.к.
  10.  Любашенко  І. ( Освіта05 ) – ж.к.
  11. Білоус Андрій (Дніпро) –2 ж.к.
  12. Сиводєдов А (Освіта 05) – ж.к.
  13. Стрижньов Нікіта(ДЮСШ 3)  – ж.к.
  14. Дінул Іван (Олешшя) – ж.к.
Просмотров: 379 | Добавил: gopri-sport | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar