MENU
Главная » 2016 » Октябрь » 3 » Чемпіонат Херсонської області з футболу серед команд ветеранів
11:10
Чемпіонат Херсонської області з футболу серед команд ветеранів

01 жовтня 2016 року у м.Каховка на стадіоні "Олімпійський" відбулась фінальна гра чемпіонату Херсонської області з футболу серед команд ветеранів між командами "Барбадос" м.Херсон  і  "Гопри-Скадовськ". Перша половина зустрічі пройшла за перевагою Голопристанської команди. Володіючи територіальною перевагою, наші футболісти відкрили рахунок після кутового удару. Відзначився Бодік Сергій. За рахунку 1- 0 команди пішли на перерву. У другому таймі обидві команди створювали моменти, і в одному Херсонці зрівняли рахунок. Відзначився Чопік Сергій. Все йшло до серії пенальті. У додані хвилини після подачі з флангу вдалось забити вирішальний гол футболістам команди «Гопри-Скадовськ». Переможний гол забив Лиховид Олександр. 2-1 перемога Голопристанської команди. Після гри команди призери чемпіонату були нагороджені кубками, медалями й грамотами. Отже, перше місце у команди «Гопри-Скадовськ», друге у команди «Барбадос» м.Херсон, і третє у команди СК «Каховка» м.Каховка, яка у грі за третє місце перемогла команду «Енергія» м.Нова Каховка з рахунком 4-3.

Просмотров: 557 | Добавил: gopri-sport | Рейтинг: 5.0/1