MENU
Главная » 2016 » Август » 31 » Чемпіонат Херсонської області з футболу серед команд ветеранів
11:16
Чемпіонат Херсонської області з футболу серед команд ветеранів

20 серпня 2016 року у місті Гола Пристань на міському стадіоні «Дніпровець» відбулася гра чемпіонату Херсонської області з футболу серед команд ветеранів. Суперниками нашої команди був лідер чемпіонату команда «Барбадос» м. Херсон. Нагадаємо, що у першій грі ФК « Скадовськ-Гопри» поступилися супернику з рахунком 1-0. Гра пройшло у обопільно гострих атаках, з багатьма гольовими моментами. У обох командах грали футболісти, які пройшли школу в командах майстрів, тому гра видалася видовищною. Першими відкрили рахунок  Голопристанці, і у подальшому змогли розвинути свій успіх, ведучи у рахунку 2-0. До перерви гості скоротили відставання і команди пішли на перерву з рахунком 2-1. У другому таймі Херсонцям вдалося зрівняти рахунок, з чим не були згодні Голопристанці, і знову вийшли уперед, та остаточний результат 3-3 був зафіксований після фінального свистка.

Просмотров: 650 | Добавил: gopri-sport | Рейтинг: 0.0/0