MENU
Главная » 2016 » Октябрь » 9 » DANON Чемпіонат Херсонської області з футболу серед команд юнаків 2005/06 р.н.
16:13
DANON Чемпіонат Херсонської області з футболу серед команд юнаків 2005/06 р.н.

9 жовтня в м.Гола Пристань на міському стадіоні "Дніпровець" відбулись ігри третього і четвертого туру DANON Чемпіонату Херсонської області з футболоу в південно-західній зоні серед команд юнаків 2005/2006 років народження.                                                                                                  Результати ігор : 1) "Динамо" - "Шумен" 0-1 ; 2) "Олешшя" - "Освіта05" 0-3 ; 3) "Джарилгач" - "Гопри" 0-1 ; 4) "ДЮСШ 3" - "Кристал" 2-0 ; 5) "Освіта06" - "Дніпро"  3-2 ; 6) "Херсон" - "Олешшя" 0-2 ; 7) "Джарилгач" - "Шумен" 2-2 ; 8) "ДЮСШ 3" - "Освіта05" 0-0 ; 9) "Гопри" - "Освіта06" 0-3 ; 10) "Кристал" - "Дніпро" 3-0.                                                                                                                    Турнірна таблиця: 1) ДЮСШ 3 - 10 оч ; 2) Кристал 9 оч ; 3) Освіта 06 - 9 оч ; 4) Гопри - 9 оч ; 5) Освіта 05 - 7 оч ; 6) Дніпро - 4 оч ; 7) Шумен - 4 оч ; 8) Олешшя - 3 оч ; 9) Джарилгач - 2 оч ; 10) Динамо - 0 оч ; 11) Херсон - 0 оч.

Попередження

 

  1. Воропаев Артем ( Освыта 06 ) – ж.к.
  2. Стрельник Микита ( ДЮСШ 3 ) – ж.к.
  3. Токанько Дмитро ( Шумен ) – ж.к.
  4. Пысоцький Валентин ( Дніпро ) – ж.к.
  5. Гринько Віталій ( Джарилгач ) – ж.к.
  6. Магомедов Расим ( Олешшя ) – ж.к.
  7. Курдянко Юрій ( Дніпро ) – ж.к.
  8. Баденко Ілля ( Кристал ) – ж.к.
  9. Дубровний Михайло ( ДЮСШ3 ) – ж.к.
  10. Любашенко І ( Освіта05 ) – ж.к.

    Бомбардири

    1) Дубровний Микола(ДЮСШ 3) – 5                      24) Помігалов Данил (Кристал) - 2

    2) Баденко Ілля (Кристал) – 4                                   25) Садовой Ярослав(Кристал) -- 2

    3) Декалюк Стас (Кристал) - 2                                      26) Кучер Дмитро (Шумен) - 1

    4) Ільченко Андрій (Кристал) - 2                                 27) Іваненко Артем (Гопри) - 1

    5) Жаданов Іван (Гопри) -2                                           28) Гренета Микола (Шумен) - 1

    6) Семьонов Сергій (Гопри) - 3                                    29) Мельник В (Освіта05) - 1

    7) Пальчевський Кирил (Гопри) - 2                            30) Пуля А (Освіта05) - 1

    8) Змієвський Кирил (Гопри) - 2                                  31) Певь Іван (ДЮСШ3) - 1

    9) Крупич Б (Освіта05) - 1                                              32) Порциєнко віталій (Освіта06) - 1

    10) Леонов О (Освіта05) - 1                                          33) Глущенко Віктор (Дніпро) - 1

               11) Любашенко І (Освіта05) - 4                                    34) Острянський Павло (Олешшя) - 1

    12) Попенко А (Освіта05) - 1                                        35) Динул Іван (Олешшя) - 1

    13) Мазур Максим (ДЮСШ3) - 1                                36) Соценко Данил (Джарилгач) - 1

    14) Ронело Олег (ДЮСШ3) - 1                                     37) Фіонделюк Артем (Джарилгач) - 1

      15) Воропаєв Артем (Освіта06) - 1                             38) Марченко Влад ( Шумен) - 2

    16) Перегудов Кирил (Освіта06) - 3                           39) Макаренко Максим (Освіта06) - 1

    17 Волович Артем (Освіта06) - 3                                 40) Якименко Данило (Освіта06) - 4

    18 Стадник Вадим (Освіта06) - 3                                41) Сотник Юрій (Кристал) - 1

    19) Дробишев Микита (Освіта06) - 1

    20) Білоус Андрій (Дніпро) - 3

    21) Кожевніков Денис (Кристал) - 1

    22) Васюков Микита (Кристал) - 1

    23) Ілляшенко Ілля (Кристал) - 4

Просмотров: 503 | Добавил: gopri-sport | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
avatar