MENU
Главная » 2016 » Октябрь » 24 » DANON Чемпіонат області з футболу серед команд юнаків 2005/2006 р.н.
09:45
DANON Чемпіонат області з футболу серед команд юнаків 2005/2006 р.н.

 23 жовтня 2016 року у м.Гола Пристань на міському стадіоні "Дніпровець" пройшли ігри 7-8 турів DANON Чемпіонату Херсонської області з футболу. Результати ігор: 1)"Освіта 06" - Джарилгач 1-0; 2) "Дніпро" - "Олешшя" 0-0; 3) "Кристал" - "Динамо" 3-0; 4)"Гопри" -"Херсон" 3-0"; 5) "Освіта 05" - "Шумен" 1-0; 6)"ДЮСШ 3" - "Дніпро" 3-0; 7) "Джарилгач" - "Кристал" 1-2; 8) "Олешшя" - "Гопри" 0-7; 9)"Освіта 05" -" Динамо" 3-0; 10) "Херсон" - "Шумен" 1-1; 11)"Динамо" - "ДЮСШ 3" 0-2; 12) "Херсон" - "Освіта 06" 0-4. Турнірна таблиця:1) "ДЮСШ 3" - 22 очки; 2) "Кристал" - 21 очко; 3) "Освіта 06" - 21 очко; 4) "Освіта 05" - 17 очок; 5) "Гопри" - 16 очок; 6) "Дніпро" - 8 очок; 7) "Джарилгач" - 8 очок; 8) "Шумен" - 5 очок; 9) "Олешшя" - 4 очки; 10) "Херсон" - 1 очко; 11) "Динамо" - 0 очок.

Бомбардири

1) Дубровний Микола(ДЮСШ 3) – 13;             27)  Крупич Б (Освіта05) – 1;

2) Баденко Ілля (Кристал) – 6;                           28)  Гренета Микола (Шумен) – 1;

3) Декалюк Стас (Кристал) – 2;                         29)  Мельник В. (Освіта05) – 1;

4) Ільченко Андрій (Кристал) – 8;                     30)  Пуля А. (Освіта05) – 1;

5) Жаданов Іван (Гопри) -2;                               31)  Певь Іван (ДЮСШ3) – 3;

6) Семьонов Сергій (Гопри) – 14;                   32)  Порциєнко Віталій (Освіта06) – 1

7) Пальчевський Кирило (Гопри) – 2;           33)  Глущенко Віктор (Дніпро) – 2;

8) Змієвський Кирило (Гопри) – 2;                    34)  Острянський Павло (Олешшя) – 1;

9) Іваненко Артем (Гопри) – 1;                       ; 35)  Динул Іван (Олешшя) – 1;

10) Леонов О (Освіта05) – 1;                           36)  Соценко Данило (Джарилгач) – 3;

           11) Любашенко І (Освіта05) – 7;                   37)  Фіонделюк Артем (Джарилгач) - 1;

12) Попенко А (Освіта05) – 2;                         38)  Марченко Влад ( Шумен) – 2;

13) Мазур Максим (ДЮСШ3) – 1;                 39)  Макаренко Максим (Освіта06) – 5;

14) Ронело Олег (ДЮСШ3) – 1;                         40)  Якименко Данило (Освіта06) – 7;

  15) Воропаєв Артем (Освіта06) – 1;               41)  Сотник Юрій (Кристал) – 1;

16) Перегудов Кирил о(Освіта06) – 3;           42) Іващенко Микита(Джарилгач) – 1;

17 Волович Артем (Освіта06) – 8;                  43) Помазанов В (ДЮСШ3) – 1;

18 Стадник Вадим (Освіта06) – 3;                  44) Коваленко Андрій (ДЮСШ3) - 1

19) Дробишев Микита (Освіта06) – 1;            45) Маліновський  Генадій(ДЮСШ3)-1

20) Білоус Андрій (Дніпро) – 4;                      46) Білоус Олександр (Освіта06) – 1;

21) Кожевніков Денис (Кристал) – 1;             47) Баранюк А (Херсон) – 3;

22) Васюков Микита (Кристал) – 5;               48) Гарник Данило (Дніпро) – 1;

23) Ілляшенко Ілля (Кристал) – 5;                  49) Ушаков Іван (Освіта06) – 3;

24)  Помігалов Данил (Кристал) – 3;             50) Валькович А(Джарилгач) - 1         

25) Садовой Ярослав(Кристал) – 3;               51) Олексій Денис(Шумен) - 1

26) Кучер Дмитро (Шумен) – 1;                     52) Стрижнєв Никита(ДЮСШ 3) - 1

     

Попередження

 

  1.  Воропаєв  Артем ( Освіта 06 ) –  ж.к.
  2.  Стрельник  Микита ( ДЮСШ 3 ) – ж.к.
  3.  Токанько  Дмитро ( Шумен ) – ж.к.
  4.  Пісоцький  Валентин ( Дніпро ) – ж.к.
  5.  Гринько  Віталій ( Джарилгач ) – ж.к.
  6.  Магомедов  Расим ( Олешшя ) – ж.к.
  7.  Курдянко  Юрій ( Дніпро ) – ж.к.
  8.  Баденко  Ілля ( Кристал ) – ж.к.
  9.  Дубровний  Михайло ( ДЮСШ3 ) – ж.к.
  10.  Любашенко  І. ( Освіта05 ) – к.к.
  11. Білоус Андрій (Дніпро) –2 ж.к.
  12. Сиводєдов А (Освіта 05) – ж.к.
  13. Стрижньов Нікіта(ДЮСШ 3)  – ж.к.
  14. Дінул Іван (Олешшя) – ж.к.
  15.  Романчук Артем (ДЮСШ 3) – ж.к.

                                                                                             

Просмотров: 550 | Добавил: gopri-sport | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar